חדשות בינלאומיותחדשות הסצנה
כולל וידאו

אוזי אוסבורן – לכל שבת יש סוף מסלול…

סולנה המיתולוגי של להקת הרוק הכבד בלאק סאבאת' אוזי אוסבורן הודיע על הפסקה מכל פעילות והופעות, כולל כאלו שנקבעו כבר. הסיבה – בריאות לקויה

זמר המטאל הכי וותיק בשטח, אוזי אוסבורן, בן ה- 74, הכריז על ביטולן של כל ההופעות הקרובות שלו, ואמר שקריירת ההופעות שלו הסתיימה כי הוא "לא מסוגל פיזית".

בהודעה שפרסם הבוקר בחשבונו ברשתות החברתיות הודיע כאמור אוסבורן כי הוא עבר תאונה קשה לפני ארבע שנים בעקבותיה נפגע עמוד השדרה שלו וכי הוא לא יכול יותר להתמודד עם הנסיעות הנדרשות לסבבי הופעות. סבב ההופעות כבר נדחה פעם אחת והיה אמור להיערך אשתקד.

כך אוסבורון בהודעתו – "המטרה היחידה והיחידה שלי בתקופה הזו הייתה לחזור לבמה, קול השירה שלי בסדר. עם זאת, לאחר שלוש ניתוחים, טיפולים בתאי גזע, פיזיותרפיה אינסופית, ולאחרונה טיפול סייברניק (HAL) פורץ הדרך, הגוף שלי עדיין חלש פיזית".

במהלך הקריירה שלו – שהחלה כחבר בלהקת ההבי מטאל פורצת הדרך Black Sabbath – זכה אוסבורן בפרסי גראמי הן על עבודת הסולו שלו והן כחלק מהלהקה, אותה עזב בשנת 1978.

אוסבורן ביקר בישראל פעמיים, לראשונה במסגרת פסטיבל אוזפסט שהתקיים בפארק הירקון בשנת 2010 ובשנית במופע בלייב פארק במערב ראשון לציון בשנת 2018.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: