קליפים חדשים

רן דנקר – כל מה שרציתי להיות

רן דנקר משיק שיר חדש - "כל מה שרציתי להיות", האזינו, רקדו...

אחרי ההצלחות המטורפות של השירים "בית משוגעים", "השמלה החדשה שלי" ו"מלכת הרחבה", השחקן והזמר רן דנקר משיק היום שיר חדש – "כל מה שרציתי להיות" אשר נכתב והולחן על ידו יחד עם רון ביטון וסתו בגר שגם הפיק מוזיקלית. בשיר החדש שגם מביא סגנון דאנס רקיד מבקש דנקר לומר כי הכל אפשרי, הגשמה עצמית.

כך רן עם השקת השיר – "עם השנים אני מבין שהשדים שלי הם גם הכוח שלי, אי אפשר ואני גם לא רוצה שהם יעלמו אני רוצה להגיד, להביע, להיות חופשי.  לנוע בעולם עם כל המורכבויות שלי ולא לכבות אותן. לתת לרצון שלי תוקף. זה החופש האמיתי, אני חושב שזה מה שעושה אותנו כל כך אנושיים, רק ככה אפשר לחלום.  לפעמים  השדים מפריעים לנו להגשים את החלומות שלנו, אני מאמין שהם יכולים לרקוד ביחד. אני מאמין שצריך לא לכבות שום צד מעצמך. להיפך, חשוב  לתת דרור להכל. קחו לעצמכם את החופש להיות בדיוק מה שאתם רוצים להיות!"

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: