קליפים חדשים

KAYMA – BAD BLOOD

קיימא משיק שיר חדש - BAD BLOOD , האזינו

אחרי שעלה לבמה במסגרת פסטיבל חשיפה בינלאומית בקיץ 2021, הוא הוציא בקיץ 2022 את אי פי הבכורה שלו "Mid Side Notes". כאשר השיר המוביל מתוכו -“Learn to Say No" הפך לאחד מלהיטי הרדיו באיטליה בשנת 2022 , הבוקר משיק הזמר והיוצר אורי טולדנו אקא KAYMA שיר חדש – "BAD BLOOD" אשר ביצוע הבכורה שלו היה בוותיקן ברומא בפני האפיפיור במסגרת פסטיבל השלום. בשיר החדש מתעמת טולדנו עם גזענות וקורא לעצור את הדם הרע בין בני האדם ו״לתכנת״ מחדש את מה שלמדנו להאמין ולחשוב על השונה מאיתנו.

כך הוא אומר עם יציאת הגרסה הרשמית לרשתות – "כשכתבתי את השיר, העסיקה אותי המחשבה סביב שנאה ואיך מסרים בדמותה מתלקחים ומתפשטים כמו אש שנצרבת בתודעה ומטמיעה בנו שינוי שאת גודלו טרם הבנו. השיר הוא קריאה לשכתב את מערכת האמונות שלנו שמפרידה בין בני אדם לפי צבע, צורה ודעה. אני חושב שזו האחריות שלנו כמוזיקאים, לרתום את כוחן של מילים ומנגינות וליצור מסרים חיוביים חוצי גבולות, שפה ואמונה ולקרב לבבות באשר הן”.

קיימא יקיים את הופעת הבכורה שלו במועדון גריי בתל אביב בתאריך 25 במרץ 2023.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: