חדשות הסצנהחדשות מקומיותמבזקי מוזיקה

המחזמר "מרי לו" יחל לרוץ מעל הבימות בסוף החודש

ההשקה הנוכחית של המחזמר מרי לו בהפקתו של התיאטרון הארצי מיסודו של סמי לוי בבימויו של צדי צרפתי תחל לרוץ בסוך החודש ברחבי הארץ, כל הפרטים

המחזמר "מרי לו" המבוסס על שיריו של המאטרו צביקה פיק המנוח  זוכה לגרסה בימתית חדשה בהפקת התיאטרון הארצי מיסודו של סמי לוי בבימויו של צדי צרפתי. בגרסה העדכנית נוטלים חלק השחקנים – מרי לו: ליהי טולדנו, גבריאל: טל גרושקה, קלרה: טלי אורן/עדי כהן, ריקרדו: אקי אבני, אלה: לירון ויגדור, סיגי: נוי הלפרין, סמי: מיכאל גבעתי, פרדי: ליעם פינטו. שחקנים נוספים: איב ברואנשטיין, תום גירון, גל טופולנסקי, לירון לוי, שחר אבורמן, איתי אונגר, יאגו, שוהם

עלילת המחזמר מתרחשת בישראל של שנות השבעים, ומתפרשת על פני עשור שלם. במרכזה – סיפור אהבה בין שלושה צעירים בעיר חוף ישראלית בתחילת שנות השבעים. גבריאל הצעיר נקלע בין אהבתו למרי לו התוססת, החולמת להיות כוכבת, לבין אהבתה המסורה של אלה חברתו. גיבורי ההצגה מבוססים על דמויות המופיעות בפזמוניו המוכרים של פיק: "מרי לו", "אלה סינדרלה" ,"גבריאל" ,"אני אוהב אותך לאה", "אהבה בסוף הקיץ" ועוד רבים וטובים.

המחזמר בגרסתו העדכנית יחל לרוץ מהחודש על במות היכלי תרבות בכל רחבי הארץ. את המחזה כתבו דן אלמגור, סטיבן דקסטר ואמיר פיי גוטמן על פי סיפור מאת מירית שם אור..

לתאריכים וכרטיסים לחצו כאן

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: