קליפים חדשים

דניאל ספיר – אני פה אבל הלב שלי לא

המוזיקאי היוצר דניאל ספיר משיק שיר חדש - "אני פה אבל הלב שלי לא", האזינו

המוזיקאי והיוצר ניאל ספיר עושה בימים אלו את דרכו לקראת השקת אלבום סולו שני – "הממלכה". מדובר באלבום אשר שיריו עוסקים בקשיי התמודדות עם המציאות ממקום שלוקח יותר אחריות אישית על החיים. ניתן לומר כי מדובר באלבום פילוסופי במהותו המבקש לתהות על החיים לצד נגיעה בנקודות – פסיכולוגיות במהותן. השיר – "אני פה אבל הלב שלי לא" הוא השני היוצא לאור מתוך האלבום הצפוי והוא עוסק בנוכחות לצד היעדרות. תאמרו – מוזיקה המכילה את הנשמה והמחשבה כאחד. השיר נכתב, הולחן, הופק ומבוצע בידי דניאל ספיר אותו מלווה בקולות רקע נגה שליו.

כך דניאל עם יציאת השיר החדש –  "אנחנו נעים באופן תמידי בין תחושת ערות לתחושת חלום, כשלפעמים הגבול מתערער ואי אפשר לדעת מי אתה, מה אתה. יש בך רצון לשקוע עוד ועוד ולהתכסות בשמיכה לנצח, ובאותו הזמן בא לך לקרוע את עטיפת הזכוכית בצעקה ופאקינג להתעורר כבר. או שבכלל אתה כבר ער… יש אצלי מאבק פנימי מתמשך בין הרצון להיות ער ונוכח לבין הרצון להתחבא ולהיעלם – תכלס זה כל כך חשוף מבחינתי שקשה אפילו לכתוב עכשיו… אני רואה את זה בין היתר ב״ניתוקים״ או ״קצרים״ במוח וברגש. זה יכול לקרות בחוץ עם אנשים, זה יכול לקרות לבד בבית. יש תקופות שהמאבק יותר קשה – את ״אני פה אבל הלב שלי לא״ כתבתי בתקופה כזאת, והוא הסינגל השני מתוך ״הממלכה״, האלבום השני שלי שיוצא עוד כחודש."

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: