קליפים חדשים

תומר הדדי וגלי עטרי – אהבה למרחקים ארוכים

המלחין תומר הדדי חוזר לשיר "אהבה למרחקים ארוכים" עם הזמרת גלי עטרי בגרסה עדכנית, האזינו

המלחין תומר הדדי פותח בפרוייקט מיוחד – "דואט עם מלחין" במסגרתו הוא עובר לקדמת הבמה ומבצע דואטים עם המבצעים המקוריים של שיריו. תומר הלחין שירים למיטב הזמרים והזמרות בישראל, ביניהם שלומי שבת, ריטה, הראל סקעת, שירי מימון, גלי עטרי, שלומית אהרון, אילנית, יובל דיין, ליאור נרקיס, אברהם פריד, יזהר כהן, ירדנה ארזי, עומר אדם, דודו אהרון, דוד ד'אור ורבים אחרים. לצד זאת הוא עסק בעיבוד קונצרטים לתזמורת של אנדראה בוצ'לי, מרסדס סוסה וניצח על תזמורות רבות בארץ ובעולם וביניהם כמנצח עם התזמורת הפילהרמונית הישראלית. לאורך השנים צבר רזומה עשיר כמלחין, מנצח ומעבד מוזיקלי מבטיח ומוערך.

כעת הוא מגיע אל קידמת הבמה עם פרויקט מצולם מיוחד תחת הכותרת "דואט עם מלחין" ובמסגרתו הוא מארח את המבצעים המקוריים של שיריו ושר עמם בעיבודים חדשים ומרגשים .

השיר החדש במסגרת הפרויקט הוא ״אהבה למרחקים ארוכים״ שאת מילותיו כתב נועם חורב, תומר מארח את גלי עטרי, מי שבצעה את השיר במקור וכעת היא מצטרפת אליו לדואט בעיבוד חדש.

כך הבוקר גלי עטרי עם השקת הגרסה העדכנית – "מתרגשת הבוקר עם יציאת גרסא חדשה של שיר שאני אוהבת במיוחד ,שהקלטתי לפני כמה שנים והיה גם שיר הנושא של אלבומי, ״אהבה למרחקים ארוכים״. כתבו אותו נעם חורב ותומר הדדי המוכשרים וכאן בגרסת המלחין בדואט עם תומר היקר. תהנו❤️"

כך תומר על החיבור המחודש – "מתרגש במיוחד לשתף אתכם הבוקר בשיר ״אהבה למרחקים ארוכים״ סינגל חדש מתוך הפרוייקט שלי ״דואט עם המלחין״ – דואט עם Gali Atari – גלי עטרי האחת והיחידה, שהתיאור ״נכס צאן ברזל״ לא ממש מספיק כדי לתאר את המשמעות שלה ושל שיריה לתרבות שלנו. את הטקסט הנפלא כתב נועם חורב, וזכות גדולה לבצע את השיר כדואט עם זמרת שאני כל כך אוהב! תודה גלי"

והרי אי אפשר שלא לצרף את הגרסה המקורית…

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: