כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

פס קול שבועי

כנגד ארבעה זמרים

אסופה אמצע שבועית עם ארבעה זמרים וארבעה שירים חדשים, הטו אוזן

עד שיגיע הסופ"ש, מניח כאן ארבעה שירים חדשים המבוצעים על ידי זמרים, קצת לאזן כאן את המצאי שתמיד נטה לצד הבנות…ארבעה זמרים, רובם גם כותבים ומלחינים בעצמם, השירים נבחרו במסורה ובמטרה להביא את המיטב ממה שמתפרץ לעולם בזמנים הללו, תנו הזדמנות ותאזינו.

שמעון שרון – תפסת אותי בזמן

שמעון שרון הוא בחור אילתי כבן 25, זמר ויוצר, הכותב ומלחין את שיריו. אחרי חברות בהרכב מקומי בשם מטרונום הוא יוצא לדרך עצמאית ומשיק את השיר "תפסת אותי בזמן" אשר נכתב והולחן על ידו בהפקתו המוזיקלית של רועי לביא. השיר החדש, הנישא על גבי מקצב לטיני מרקיד, מתמקד בזוגיות של שמעון עם אשתו אביה ועל כל שהחיבור נוצר ביניהם בזמן הכי מדוייק לשניהם.

כך שמעון עם יציאת השיר – "מאמינים בצירוף מקרים? לפעמים אני שואל את עצמי: "איפה הייתי היום אם הייתי פועל אחרת?" אבל איכשהו נראה ,שבמקום שאני נמצא בו היום השאלה הזאת מיותרת. גם כי אין לי איך לדעת את התשובה וגם כי המקומות שהתגלגלתי אליהם, הדברים שעשיתי ומי שאני היום- הכול מרגיש שקרה באופן המדויק לי. הוצאתי שיר חדש שישנה לכם את החיים!😉 איך אני יודע? כי כל דבר קטן שאנחנו עושים מוביל לדבר אחר שמשנה לנו את המסלול. אז אם בכל זאת יש לכם רגע, כנסו ותקשיבו."

יונתן דרזי – אוהב שאת איתי

יונתן דרזי, בן 25 הכותב ומלחין את כל יצירותיו הוא נכדו של יואל שר המיתולוגי, הפסנתרן בדרן ושחקן זוכה פרס אמ"י ומלחינו של השיר "ים של דמעות" בגרסתו הראשונה. עם שורשים שכאלו וילדות בבית מוזיקלי לאם זמרת, מפיקה מוזיקלית ומורה לפיתוח קול, ולאב יוצר ומנצח על חבורות זמר, אין פלא שכעת הגיע הזמן של יונתן לעמוד בקדמת הבמה כיוצר וזמר. השיר "אוהב שאת איתי" החמישי במספר בשיריו המקוריים, נכתב והולחן על ידו יחד עם טל שטיין האחראי על ההפקה המוזיקלית.

כך יונתן על השיר החדש – "איזה כיף להתחיל שבוע עם שיר חדש… אתם לא מבינים כמה אני מתרגש לשחרר לכם את ״אוהב שאת איתי״! – סינגל חמישי ואחד השירים שהכי נהנתי בתהליך של היצירה שלו ולכיוונים שלקחנו אותו כדי שיהיה יוצא דופן❤️ מקווה שתאהבו🔥🎤"

צחי אלוש – זורמת לי בדם

צחי אלוש ,זמר יוצר ומפיק מוזיקלי, בן 40 מדרום הארץ. פרץ לתודעה כסולנה של להקת "מרפסות" אותה הקים יחד עם חברי ילדותו, רועי בר שדה ועידו אוחיון, הלהקה שקיבלה במה כאן באתר הספיקה להשיק שלושה אלבומים. כעת, כמה שנים לאחר התפרקותה של הלהקה מבקש צחי, לצד עבודה כמפיק מוזיקלי בעבור אמנים אחרים, להשיק אלבום סולו חדש ממנו הוא משחרר כעת את השיר "זורמת לי בדם" אשר נכתב והולחן על ידו בהפקתו המוזיקלית של פטריק סבג עימו הוא משתף עתה פעולה באלבום המתהווה.

כך צחי עם יציאתו של השיר החדש – "גאה נרגש ומתכבד להציג לכם את החגיגה הזאת! רצינו לקרוא לה ״מנגינת הלב״, רצינו ״כל החברים איתי״, בסוף קראנו לה ״זורמת לי בדם״. זה אחר לגמרי מכל מה שעשיתי עד היום וזה הרבה בזכות הרבה אנשים חדשים שנכנסו לי לחיים ועשו מהפכה קטנה. בסוף יצא מזה גם אלבום 🥂 אני ממש שמח שהשיר הזה בחוץ. מקווה שיעשה אתכם שמחים גם"

עדן מאירי – לבד בחדר

הזמר עדן מאירי משיק שיר חדש, השני מתוך האלבום השלישי שבדרך – "לבד בחדר" אשר מילותיו נכתבו בידי נעם חורב והולחן על ידי אלון פרץ שאחראי גם על ההפקה המוזיקלית.

כך עדן על השיר החדש – "בשנה האחרונה, עברתי תקופה קשה מאוד, ללא ספק הכי קשה שעברתי בחיי, אני מרגיש שהשיר הזה ממש סוגר לי מעגל עם אותה התקופה והוא מדבר כמעט מילה במילה את מה שעברתי. אני שמח לשתף אותו עם הקהל אחריי שניצחתי את עצמי ואת התקופה הזו, ולכל מי ששומע את השיר ומתחבר אליו אני מאחל לו להרגיש ולהיות שלם וחזק ולהבין שמכאן רק מטפסים למעלה ❤️ "

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d