קליפים חדשים

נרקיס – תלך ישר

הזמרת היוצרת נרקיס בשיר חדש, פרי שיתוף פעולה עם דולי ופן - תלך ישר, האזינו

הבוקר משיקה הזמרת והיוצרת נרקיס שיר חדש – "תלך ישר", אותו כתבה והלחינה יחד עם הצמד דולי ופן האחראים גם על ההפקה המוזיקלית. הוא מהווה מעין נקודת ציון בדרך המוזיקלית שהיא התוותה לעצמה. אחרי שכבשה את תחנות הרדיו ומצעדי ההשמעות עם להיטיה הגדולים:  "הולכת איתך", "שדות" ו- "מלכה",  ואחרי שזכתה בפרס אקו"ם לשנת 2022  בקטגוריית שיר השנה עם השיר "הולכת איתך".

את השיר משלבת נרקיס בהופעותיה כבר למעלה מארבעה חודשים והוא הולך וצובר תאוצה בשטח עד שהפך ללהיט הרחבות במועדונים ובאירועים שונים. הנה הצצה לכמה תיעודים של ביצועי השיר במהלך הופעות כפי שתועדו בשלל הרשתות החברתיות.

@narkisofficial

תלך ישר 🚓

♬ צליל מקורי – narkisofficial

@narkisofficial

אם לא תהיה שמח יתפוס אותך שוטר 🚓 שיר חדש לשנן בהתאם 📿

♬ צליל מקורי – narkisofficial

כך נרקיס על השיר החדש – "השיר הזה  הלך איתי מספר חודשים ,  ידעתי שבא לי להגיד את המילה תורה וידעתי שזה צריך להיות שמח ומקרב. שמעתי אותו  בראש מתנגן וחיכיתי להזדמנות מתאימה להוציא אותו .  לשמחתי היה לי חיבור מידי לדולי ופן והשיר פשוט קרה ביום אחד.  הקליפ שביימתי יחד עם דורון סרי הוא ביטוי לעולם המגוון שאני חיה בו, כמו הקהל שלי שהוא גם וגם, גם אני מלאה בחלקים שונים שאת כולם אני שואפת לבטא וכמובן להדגיש את השמחה שיש בתורה שלנו"

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: