חדשות הסצנהחדשות מקומיות
כולל וידאו

היא מתקרבת – השנה היפה בחיי

הצגת המחזמר "השנה היפה בחיי" שכתב אוהד חיטמן וביים משה קפטן עומדת לעלות מעל הבמות בחיפה ובתל אביב, ביקרנו בחזרה

המחזמר ״השנה היפה בחיי״ נכתב בידי היוצר והמוזיקאי אוהד חיטמן, והנו פרי שיתוף פעולה הפקתי שנרקם בין תיאטרון חיפה והתיאטרון הלאומי הבימה בבימויו של משה קפטן.

אוהד חיטמן מצליח במחזמר להעביר את סיפורם של דנה ורוני – זוג צעיר, קרייריסטי ומצליח, המתמודד עם המעבר מחיי נישואין רומנטיים, יציבים ורגועים לשגרה המאתגרת שבהורות לבנם אֶרִיק שזה עתה נולד בליווי אמא וחמות דעתניות השונות בתכליתן.

השנה היפה בחיי, פרזנטציה. לי בירן ורוני דלומי. צילום יובל אראל
השנה היפה בחיי, פרזנטציה. לי בירן ורוני דלומי. צילום יובל אראל
השנה היפה בחיי, פרזנטציה. לי בירן ורוני דלומי. צילום יובל אראל
השנה היפה בחיי, פרזנטציה. לי בירן ורוני דלומי. צילום יובל אראל

הקאסט הנוטל חלק במחזמר כולל את רוני דלומי בתפקיד האשה, לי בירן בתפקיד הבעל , מיקי קם בתפקיד אם הבעל, אורנה דץ בתפקיד אם הכלה, אליהם מצטרפת שורה ארוכה של שחקנים ורקדנים הכוללת את שירה לוי, ובן יוסיפוביץ׳, נדיר אלדד, אילי עלמני, אליעד סודאי, יואב מילשטיין, ישראל ארנסט, חנן שורצברג, גל שטרית, נעם גז, עדן גולדמן, גיא מאור.

כך אוהד חיטמן על המחזמר – "המחזמר הזה הוא התבוננות פנימית אישית שלי וסגירת מעגלים עם התקופה המשמעותית והמטלטלת ביותר בחיי. אלמלא זכיתי להפוך לאבא של אוה וברי- לא יכולתי בכלל להגות וליצור אותו. הקולות ש״הפריעו״ לי ליצור ולהיות המרכז בחיי בשנת ההורות הראשונה הם למעשה ״המוזה״ הגדולה שנתנה לי את ההשראה הגדולה. מבחינתי, ״השנה היפה בחיי״ היא תמיד זכות הבחירה לבחור בזמן ובמקום הנוכחיים״.

ותשמעו מה השחקנים עצמם אומרים על המחזמר, צילום וידאו אליצור ראובני

הבוקר התקיימה פרזנטציה בחדר החזרות בתיאטרון הלאומי הבימה. המחזמר יעלה בבכורה לראשונה בתאריך 17 בספטמבר בתיאטרון חיפה ובתאריך 20 באוקטובר יגיע לתיאטרון הבימה בתל אביב.
לחצו לצפייה בגלריית תמונות מהפרזנטציה

כמה קטעים מתוך הפרזנטציה

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: