קליפים חדשים

קותימאן ואלרן דקל – My Everything

אופיר קותיאל ואלרן דקל כותבים ומלחינים, אלרן מתהלך ושר - My Everything, האזינו

עצמו עיניים והקשיבו, הנה שיר חדש של ההדליינר הבא של פסטיבל כלשהוא מעבר לים, נכון? כך זה נשמע, קותימן, הלו הוא אופיר קותיאל, מפצח את הנוסחה של להיט האינדי הגלובלי ומגייס את אלרן דקל לשיר את המילים. והן – שיר אהבה ידידותי לסביבה, לא שמאלצי מידי ולא זועק מידי, בדיוק במרכז, מידל אוף דה רואד אך עם השנתון הנכון.

כעת פקחו את העיניים והתבוננו בקליפ שביים עומר בן דוד, העלילה נפתחת עם קולות של ויכוח מתוך הבית ממנו יוצא אלרן עם שקית בידו ומתחיל לפסוע במדרחוב השכונתי במושב צופית אי שם בשרון המרכזי, כשהוא אוחז בידו שקית אשפה קטנה ושר טקסט של אהבה, רגע מסויים הוא יוצא מהשכונה ומשליך את השקית לפח הניצב ממול וחזור שוב הביתה בעוד שתי עלמות אלמוניות חגות מסביבו הלוך ושוב. אז מה יש לנו? סיפור פרברי על בחור שאהובתו עושה לו חיים לא קלים והוא מספר לה, למרות שהיא לא באמת שומעת כי יצא לרחוב, על כך שהוא אוהב אותה בכל מאודו, את כל זה עוטף עיבוד מוזיקלי מצויין שנע בין פופ אמצע הדרך לבין מוזיקת נשמה של שנות השבעים, אחד המחוזות המוזיקליים הבטוחים והאהובים במיוחד על קותימאן. התוצאה להיט קץ רענן באווירה גלובלית, כל כך לשיר מתחת לעצי השדרה בשעות אחה"צ…

כך אלרן עם יציאת השיר לעולם – "תמיד אני אומר שהכי מרגש זה כשיושבים ביחד באולפן וכותבים שיר חדש, אבל חייב להודות שגם זה מרגש מאוד. בזכות צוות כל כך מוכשר, מסור, מקצועי וכיפי, אותה יצירה, מאותו יום באולפן, נעמדת על רגליה ומביטה בי חזרה ומרגשת אותי מאותו המקום וממקומות חדשים. תודה לכולם וכולן, אחד אחת ואחת אחד. ותודה על התגובות ❤️."

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: