קליפים חדשים

לי בירן – יותר חשוב מאתמול

לי בירן משיק את להיט הפופ החדש - יותר חשוב מאתמול

הזמר והשחקן לי בירן משיק השבוע להיט פופ חדש – "יותר חשוב מאתמול" אשר נכתב, הולחן והופק מוזיקלית על ידו. מדובר בשיר פופ עליז שלא מחפש מעבר לתחושת אהבה וקלילות עולצת של ירח דבש בו הוא מצוי כבר תקופה ממושכת עם זוגתו אליאנה תדהר כאשר שניהם יחדיו מככבים בקליפ המעשיר את התחושה והחוויה שהשיר מבקש להעביר. שמח לנו וטוב לנו. השיר הנו הסנוניתה ראשונה מתוך אלבום חדש שיפציע לקראת סוף השנה

לי אומר זאת באופן ישיר ובפשטות מתוקה – "אני מתרגש ושמח לשתף אתכם בשיר חדש ״יותר חשוב מאתמול״ מעכשיו הוא שלכם. תודה לך אהבת חיי על ההשראה האינסופית שאת בשבילי, איתך אני רוצה את הכל."

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: