סיקור הופעות
כולל וידאו

בועז שרעבי וואלרי חמאתי חונכים את רשת מועדוני Friends

הזמר בועז שרעבי אירח את הזמרת וואלרי חמאתי במופע שציין את השקת רשת מועדוני Friends מטעם ההסתדרות בראשון לציון, היינו שם, אי אפשר להחמיץ.

הסתדרות העובדים מתחדשת ומרעננת את מפעליה, בימים אלו נפתחו מחדש שורות מועדוני התרבות והמופעים שבניהולה אשר שינו את מיתוגים מאולמי מופת לרשת Friends. אחרי מספר מופעי הרצה תחת המיתוג החדש, התקיים אמש ערב השקה רשמי לרשת בסניף בראשון לציון. זה היה ברור שלא נחמיץ את ההזדמנות הזו…

עם קבלת פנים עשירה בכיבוד ושתיה ברוח חג השבועות המתקרב ברחבת בית ההסתדרות העירוני ובשורת ברכות מטעם ראשי ההסתדרות ומנהלי הרשת, התקיים אמש מופע בכיכובו של הזמר והיוצר בועז שרעבי המלווה בהרכב נגנים חשמלי שביצע ממיטב שיריו המשובחים.

במהלך המופע קיבל הגיטריסט יאיר מיכאל שניגן בזמנו לצידו של המוזיקאי המנוח מאיר בנאי, את ההזדמנות להקדיש סולו את השיר "שער הרחמים" לזכרו של מאיר. אחרי שעה ארוכה בה הפליא בועז בשיריו הוא פינה את הבמה לאורחת שלו וואלרי חמאתי וקינח בדואט משותף עימה בשיר "הלוואי".

אכן ערב שווה לחנוכת רשת המועדונים שעל פי מנהליה תדאג להביא מהמיטב והמשובח שבאמנים הישראלים במחירים מסובסדים לקהל חברי הארגון.

הנה כמה רגעים מרגשים מהמופע

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: