סיקור הופעות

ברי סחרוף ודודו טסה – מופע אגדות הרוק

שתי אגדות רוק במופע משותף - ברי סחרוף ודודו טסה בהאנגר 11, היה רותח, היינו שם

יום ראשון בערב, האנגר 11 שבנמל ת"א, הקהל הרב מתחיל להצטופף לו בחלל הגדול, המלא כבר עד אפס מקום בקהל מעריצים של שתי אגדות הרוקנ'רול ברי סחרוף ודודו טסה. המופע מתחיל קצת אחרי השעה עשר בעידוד ובהמרצת הקהל שמילא את ההאנגר.

את שיתוף הפעולה בין שתי אגדות הרוק הללו סקרנו פה בבלוג בעבר, שיא שיתוף הפעולה הפורה בין  שני המטאורים האלו, הוליד לעולם את אלבומם המשותף שיצא לאוויר העולם לפני שנה "בדל של אור". כך אמר עליו בזמנו ברי סחרוף – "האלבום הזה יוצא בתקופה של הרבה ערפל ואי ודאות, כשהעולם כולו משתנה ובאופק ניצוץ של אופטימיות. מתוך השקט באו הצלילים, מתוך האפלה בא 'בדל של אור'…"

עם השיר שפותח את האלבום "קרטאש" פתחו השניים את המופע כשהם מלווים בהרכב הכולל את ניר מימון בגיטרת בס, יונתן דסקל בקלידים, אריאל קסיס בקאנון, ניר מנצור וברק קרם על התופים, ניצן קאנטי בכינור, גילי רדיין-שדה בויולה ומאיו שבירו בצ'לו.

ברי סחרוף ודודו טסה בהאנגר 11. צילום ליאור כתר
ברי סחרוף ודודו טסה בהאנגר 11. צילום ליאור כתר

מההתחלה הם הקפיצו את כל הקהל על הרגליים. הצמד המשיך לשיר נוסף פרי שיתוף הפעולה מאלבומם המשותף "ראי איזה פלא" והמשיכו בשיא הטבעיות לשיר של דודו טסה "בסוף מתרגלים להכל".

פינג פונג ענקים

החל מהשיר "בסוף מתרגלים להכל" החל פינג פונג בין שירי דודו טסה לשיריו של ברי סחרוף והצמד המשיכו לשירו של ברי סחרוף "מונסון", בסיומו החלו לנגן את שירו של דודו טסה והכוויתים "לטריב עני וטרוח", שהמשיך בשירו של ברי סחרוף "עיר של קיץ". הפינג פונג המשיך בביצוע מהמם שדודו טסה וברי ביצעו את "לולה" של דודו טסה ואז ביצעו הצמד ביצוע מחווה לשירו של אריק אינשטיין ויצחק קלפטר "שביר" והפינג פונג בין שיריהם של הצמד המשיך בשיר "איזה יום" של דודו טסה והסתיים ב-"כלום זה לא סתם" של ברי סחרוף.

דודו טסה בהאנגר 11. צילום ליאור כתר
דודו טסה בהאנגר 11. צילום ליאור כתר
ברי סחרוף בהאנגר 11. צילום ליאור כתר
ברי סחרוף בהאנגר 11. צילום ליאור כתר

בדל של אור

באמצע הפינג פונג המהפנט בין שיריהם של הצמד, חזרו לבצע השניים שירים מאלבומם "בדל של אור" וביצעו ביצוע מרגש לשיר "הרגעים האחרונים של האור" ואת "כל שנוצץ", שלאחריו חזרו הצמד שוב לנגן בפינג פונג שירים עצמאיים של כל אחד מהצמד והמשיכו ב-"הגולה" של דודו טסה וב-"לב שלם" של ברי סחרוף, "פריד" של דודו טסה, "ככה זה לאהוב אותך" של ברי סחרוף וחתמו את המופע בשירו של דודו טסה "יש ביננו בית". אז ירדו הצמד וכל חברי ההרכב מהבמה, ההאנגר 11 החשיך לחלוטין והקהל החל בתשואות להדרן שאכן והתרחש כעבור 2 דקות.

ברי סחרוף ודודו טסה בהאנגר 11. צילום ליאור כתר
ברי סחרוף ודודו טסה בהאנגר 11. צילום ליאור כתר
ברי סחרוף ודודו טסה בהאנגר 11. צילום ליאור כתר
ברי סחרוף ודודו טסה בהאנגר 11. צילום ליאור כתר

למופע ההדרן עלו הצמד לנגן את "זמן של מספרים" , "כמה יוסי" ו-"בסוף של יום" של ברי סחרוף ומאש-אפ מהמם לשיר "פוגל נאחל" של דודו טסה ולשיר "קול קורא לי" של אהובה עוזרי לו ביצע דודו טסה עיבוד מהמם ובביצוע הזה נחתם המופע האדיר שביצעו הצמד אמש בהאנגר 11. אין ספק כי החיבור בין השניים על הבמה עם הגיטרות והשירה, יחד ולחוד הוא לא רק עניין שחיכינו לו אלא באמת חלום שהתגשם.

 

 

שי שיר

שי שיר וטלי ספיר: הוא: איש חינוך בכל רמ"ח אבריו, שהמוזיקה מהווה מרכיב מרכזי בחייו. היא: ביום מנהלת רישוי במשרד אדריכלים ובשאר הזמן תופרת, יוצרת וכותבת. ביחד: הם ההורים של אלה ורותם ויחד איתן חיים ונושמים הופעות ומוזיקה.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: