כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

קליפים חדשים

רותם כהן – חצי ירח

רותם כהן בשיר חדש – "חצי ירח", האזינו

הבצ'אטה היא סגנון מוזיקלי לצד ריקוד לטיני שמקורו ברפובליקה הדומיניקנית, סגנון המלווה את הזמר והיוצר רותם כהן המוגדר כאחד הזמרים הרומנטיים שיש בישראל, במיוחד באווירה הלטינית.

בשירו החדש – "חצי ירח" שנכתב והולחן במשותף עם אבי אוחיון בהשפעת סגנון הבצ'אטה ובהפקתו המוזיקלית של מתן דרור לוקח רותם את המאזינים, מאזינות בדרך כלל, אל אותם מחוזות לטינים עטויי רומנטיקה הכל כך מזוהים עימו. לא רק זאת, בשיר משולב המשפט – "רצים לים כי טוב לנו, נחזיק שלא יפול לנו״ שרותם עשה בו שימוש כאשר הציע נישואין לבת זוגו שי שגיא שלוותה בפוסט בעמודו הרשמי בפייסבוק.

כך רותם עם יציאת השיר החדש – " לפני כמה חודשים, במרתפי העיר רמלה ישבתי אצל חברי היקר אבי אוחיון ביחד עם מתן דרור שניצח על האירוע, כתבנו יחד את ״חצי ירח״, שיר שאני כל כך אוהב ונהנה לשיר, והנה הוא מוצא את דרכו אליכם בדיוק מושלם של הרגשות שלי. בטח כשאתם מאזינים לשיר אני מפזז על הרחבה ומתגעגע עד כאב. מחכה לשמוע מה אתם מרגישים ואיפה תפס אתכם החצי ירח שלי. נשיקות ❤️ רותם."

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d