קליפים חדשים

הגר יפת – שוב אני נשברת

הזמרת הגר יפת משיקה שיר חדש – "שוב אני נשברת", מלודרמה ימתיכונית, האזינו

חודש אחרי שכבשה את מועדון רדינג 3 במופע בו שבתה את ליבותיהם של מאות בני נוער וצעירים עם השירים שלה שהפכו ללהיטי שטח, חוזרת הגר יפת הזמרת מהמושבה גדרה ומשיקה שיר חדש – "שוב אני נשברת" אשר מילותיו ולחנו נכתבו במשותף על ידי  ליאור חביב, מאור במבוק זכריה ועמית בן זקן בעיבודו והפקתו המוזיקלית של יוני הר לב.

השיר החדש משמר את הסגנון המוזיקלי בו נעה הגר – ימתיכוני עשיר בסיפורי אהבה שבורה, בשיר הנוכחי הכתוב בשפה ישירה ישנו גם פזמון המציג יציאה ממעגל העצב לדרך של עצמאות ועצירת התלות הנפשית באהוב. הנרטיב מלווה במעטפת מוזיקלית ימתיכונית עכשווית המשלבת בין מבנה תזמורתי דרמטי לשירת בלדת עצב שקטה. השינוי בדרמה הימתיכונית הזו מגיע בדמות רגעי סולו גיטרת דיסטורשן המתפרצת בינות התזמורים.

הגר יפת אמורה להופיע בתאריך 24 במרץ במועדון זאפה בבאר שבע ובתאריך 30 במרץ במועדון זאפה החדש בתל אביב. כאן ניתן לרכוש כרטיסים למופעים.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: