חדשות הסצנהחדשות מקומיות

עכשיו זה רשמי – גם שרית חדד תופיע בטקס המשואות השנתי

הבוקר מפרסמת הפקת האירוע כי גם הזמרת שרית חדד תיקח חלק בטקס המשואות בערב יום העצמאות, כל הפרטים

אחרי ההודעה על עידן עמדי, רביב כנר וולארי חמאתי סוכמה בימים האחרונים גם הופעתה של שרית חדד בטקס הדלקת המשואות הממלכתי שיפתח את חגיגות יום העצמאות ה-74 למדינת ישראל.

הטקס הממלכתי שמנוהל על ידי מרכז ההסברה, יונחה על ידי שתי נשים לראשונה בתולדותיו, אלמז מנגיסטו והילה קורח, יתקיים בהר הרצל ביום רביעי, אור ליום ד' באייר,4 במאי 2022 ויעמוד השנה בסימן ״יד פוגשת יד אחות״.

יו"ר ועדת השרים לסמלים וטקסים השר חילי טרופר- : "שרית חדד היא אחד מהכישרונות הגדולים שידעה המוסיקה הישראלית. שנים רבות ששרית מצויה בלב הקונצנזוס הישראלי וזאת בזכות דמותה הייחודית וקולה האהוב. כמה טוב שגם היא תהיה בטקס המשואות השנה".

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: