קליפים חדשים

חדוה עמרני – על גג העולם

חדוה עמרני משיקה שיר נוסף מתוך האלבום החדש - "על גג העולם", האזינו

אחרי שהשיקה בשנה החולפת את השירים "קח אותי" ו-"תל אביב בלילה" משיקה הבוקר הזמרת חדוה עמרני, המתגוררת בלוס אנג'לס ועושה את הקו הטראנס אטלנטי לישראל לעיתים קרובות,  שיר נוסף מתוך אלבומה החדש, "על גג העולם", זהו שמו של השיר החדש וגם שמו של האלבום. השיר נכתב בידי אלון אמיר ואת הלחן יצר אייל מזיג שגם אחראי על ההפקה המוזיקלית. הטקסט נכתב בעקבות שיחה אגבית על תחושותיה כאישה צעירה בתל אביב בסוף שנות החמישים.

כך חדוה עמרני על השיר –  "כשהקשבתי ל- על גג העולם בפעם הראשונה לא ידעתי מי כתב אותו. התאהבתי בטקסט מהרגע הראשון והלחן פשוט הימם אותי. רק כשהתעקשתי לדעת מי כתב אותו הבנתי מדוע הסתירו ממני את המידע. כי  לא רצו שאקשיב עם דעה מוטה. על גג העולם הוא אחד השירים הטובים שהקלטתי בכל הקריירה שלי."

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: