קליפים חדשים

רבע לאפריקה – חביב יאחבב

חברי הרכב הגרוב "רבע לאפריקה" משיקים שיר חדש - "חביב יאחבב", חגיגה...

חברי הרכב הגרוב האפרו מזרחי "רבע לאפריקה" משיקים היום שיר חדש אותו הם מגדירים כ- "וייב של קזבלן פוגש את גריז בסיפור הפרברים של המזרח התיכון". השיר שכולו מבוצע בשפת בני תימן מביא את הסיפור של האהוב, אהוביו (הג'מעה…), אהובתו, והגיטרה. אז מה צריך יותר מזה?… יא חבב אל גאלב!

זו הזדמנות לספר כי זכיתי לשמוע ולראות את ביצוע הבכורה של השיר במהלך מופע חד פעמי של ההרכב במוזיאון ארץ ישראל. המתנתי בסבלנות עם החומר שהיה אצלי במצלמה עד שצילומי הקליפ הפסיכי הזה שהם הוציאו היום הושלמו. אשכרה תחושה של ג'וקי ארקין והרקדנים של סוף שנות השישים בואכה הסבנטיז המבטיחות.

בתכלס, אהבה זה הכל.

וגרסת הלייב

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: