קליפים חדשים

הראל סקעת – עד שהשקט יעזוב

הזמר הראל סקעת משיק שיר חדש - "עד שהשקט יעזוב", האזינו

במקביל להחלמתו המהירה מהנגיף ופתיחת סיבוב הופעות החורף 2022 אמש בתיאטרון ירושלים, משיק הבוקר הזמר הראל סקעת שיר חדש – "עד שהשקט יעזוב" אשר מילותיו ולחנו נכתבו על ידו במשותף עם אבי אוחיון בהפקתו המוזיקלית של יעקב למאי,

במילות השיר מבקש הראל לפנות לאהובה הממתינה בבית, האם זו בת זוג או האם? קשה לדעת ממילות השיר, מה שכן מורגש כאן הוא הרצון לחיזוק מבית אל מול קשיי החיים בחוץ. המלודיה שעוטפת את מילות השיר בנויה נכון כשהיא יוצרת מתחים מסויימים הנפתחים לכדי שיאים שהולכים ונרגעים בהמשך הקצב בפזמון החוזר ויוצרים מהלך דרמטי מה המוביל את צבעי קולו הייחודי של הראל באוזני המאזינים.ות.

אחרי שבמהלך השנה החולפת צבע הראל סקעת את עולמו המוזיקלי בצבעי חוואייג' אתניים במעין סוג של חזרה למקורות העדתיים של בני תימן הוא שב ונוחת בנמל הבית הבטוח של רומנטיקה וביטחון שבלב.

את השיר מלווה קליפ עליו אחראי הבמאי עומר טובי, אשר הציב את הראל סקעת על גבי  שור חשמלי המדמה את הרצון להמשיך וללוט במהלכי החיים למרות המהמורות הנקרות בדרך.

 

הראל סקעת ימשיך את סבב הופעות החורף הצפוי בתחנתו הבאה  בהיכל התרבות בתל אביב בתאריך 3 בפברואר, פרטים נוספים כאן.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: