קליפים חדשים

עדן מאירי – הלב שלי

בשיר פרי עט נחשף הזמר עדן מאירי כיוצר היודע לשטוח צפונות ליבו - "הלב שלי", האזינו

מאז נחשף עדן מאירי בתכנית הריאליטי המוזיקלית "הכוכב הבא לאירוויזיון" הוא הפך למוזיקאי וזמר העושה את דרכו בצניעות אך מפתיע בכל פעם מחדש עם שירים, זה החל בשירו הראשון – "לך עם האמת שלך" שנכתב והולחן בידי יהונתן בן סימון ומורן דוד בהפקה מוזיקלית של טל פורר, זה נמשך עם השיר "תן לי מנוחה" שנכתב והולחן בידי צליל קליפי וערן קאשי אף הוא בהפקתו של טל פורר,  המשיך עם השיר "גלדיאטור" שכתבו והלחינו עבורו מורן דוד ויובל מזרחי בהפקה מוזיקלית של רון בקאל ושאולי יצחק. אף הוביל לשיר חפלאי בהגדרתו בשם – "מי יגיד לך לא" בו השתתף עדן מאירי בכתיבה יחד עם אבי אוחיון ורותם כהן. כעת ניצב עדן כזמר היוצר ומבצע. השיר החדש שיוצא לאור הבוקר – "הלב שלי" נכתב, הולחן ומבוצע בידי עדן בהפקה מוזיקלית של יהונתן אבידני.

השיר החדש העוסק באהבה שנשברה ולמרות זאת עדיין קיימת הציפיה לחזרה והשלמה מוגש בפי עדן מאירי במעין תחושה סובייקטיבית שהעולם נעצר מלכת אל מול הפרידה והערגה. האם גם שיר זה יזכה באהבת המאזינים? אני מאמין שכן, עדן חושף את הלב שלו אל מול המאזינים. ובכלל הגיעה העת שעדן יצא במופע מלא מעל הבימה כזמר ויוצר.

 

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: