קליפים חדשים

חדוה עמרני – תל אביב בלילה

חדוה עמרני בשיר חדש שצליליו מוכרים לכם - "תל אביב בלילה", האזינו

בדרכה לאלבום החדש, אחרי השקת השיר הראשון מתוך האלבום, – "קח אותי", חידוש לשירם של הרכב היהודים משיקה השבוע הזמרת חדווה עמרני שיר נוסף – "על גג העולם", השיר שאת מילותיו בעברית כתב אבי אוחיון, הוא בעצם מאש אפ בין היצירה המקורית בעברית לשיר ספרדי משנות השבעים – "Porque Te Vas", אשר נכתב והלחן בידי חוזה לאויס פרלה וכאן מבוצע בפי בטי פבלו המככבת לכל אורכו של הקליפ. על העיבוד הסופי אחראי אייל מזיג.

כך חדוה עמרני עם יציאת השיר החדש – "אני מאוהבת בשיר הזה ובשילוב החכם בין השירים. בפרויקט הזה הוציאו אותי מאזור הנוחות שלי. זה תענוג להקליט שירים שמעולם לא חשבתי שאני מסוגלת לשיר ולהתחבר אליהם. אני מקווה שהקהל והתקשורת יקבלו את 'תל אביב בלילה' ואת 'על גג העולם' באהבה."

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: