קליפים חדשים

ישי לוי – מיתרים חלודים

במסגרת הפרויקט המוזיקלי "השיר של אופיר" מבצע הזמר ישי לוי את השיר "מיתרים חלודים", האזינו

המוזיקאי אופיר כהן, אשר כתב והלחין שירים רבים לשורה מכובדת של זמרים מבצעים ביניהם – דודו אהרון, זהבה בן, עדן בן זקן, אייל גולן, שרית חדד, איתי לוי,ליאור נרקיס, מרגול ועוד עובד בשנה האחרונה על פרויקט חדש תחת הטייטל –  "השיר של אופיר".

במסגרת הפרויקט, כתב והלחין אופיר שורת שירים אותם הצמיד לאמנים שונים – החל בליאור נרקיס, עובר לאייל גולן, וניב דמירל. כעת הוא פנה לזמר ישי לוי וכתב עבורו את השיר "מיתרים חלודים". את מילות השיר "תפר" אופיר כהן כחליפה בהזמנה עבור ישי לוי כמו פס קול חיים. את השיר מלווה וידאו קליפ הכולל קטעי ארכיון נדירים מחייו של ישי.

כך ישי עם יציאת השיר להשמעות – "חברות וחברים אני שמח ונרגש להגיש לכן.ם את השיר "מיתרים חלודים" שיוצא מתוך הפרויקט המוזיקלי של המוזיקאי אופיר כהן "השיר של אופיר" והוא מלווה בקליפ עם קטעי ארכיון נדירים מחיי.."

וכך אופיר עצמו עם צאת השיר – "אחרי עשר שנים שהשיר המתין בסבלנות במגירה אני סופר מתרגש לחשוף לכם את "מיתרים חלודים". שיר מס' #4 מתוך הפרוייקט #השיר_של_אפיר ביחד עם אחד מענקי המוזיקה בישראל ישי לוי. השיר כולו שיר אהבה למוזיקה שמספר את סיפור חייו של ישי לוי מהמקומות הנמוכים ביותר עד לראש הפסגה. השיר מלווה בקליפ מרגש עם קטעי ארכיון משנות ה80 שנחשפים כעת לראשונה…❤️ 🙏 תודה רבה לכל העוסקים במלאכה וכמובן לישי המלךךך ❤️"

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: