סיקור הופעות
כולל וידאו

המופע החדש של תומר יוסף

המוזיקאי תומר יוסף פותח סבב הופעות חדש במועדון גגרין

חנוכה, חג של ניסים והנס הזה ששמו תומר יוסף, שכבר כתבנו אינסוף סופרלטיבים על האיש הענק הזה, לא מפסיק לרגש ולהקפיץ את הקהל הכה מגוון שמגיע להופעותיו, החל מחובשי כיפה, זוגות, צעירים, משפחות עם ילדים וקהל מרגש, סוחף ואוהד את תומר, שזכה אמש בגגרין באהבה אינסופית מהקהל שהגיע.

ראשית אפתח במילה על המקום, פעם ראשונה שזכיתי לבקר בגגרין, מקום מהמם, עם ברים נגישים בכל פינה, חצר מהממת עם מקומות ישיבה והרבה ירוק ותאורה עדינה ומדהימה. המקום עצמו ענק ומרווח, מאוורר ונעים וההופעה התנהלה באופן מופתי, בהחלט אשמח לשוב ולסקר בגגרין.

תומר יוסף בגגרין. צילום שי שיר
תומר יוסף בגגרין. צילום שי שיר

ונעבור למסמר הערב, מיודענו תומר המלך יוסף, שעלה אמש למופע סולו מרהיב עם שותפו להרכבים בבלקן ביט בוקס ובחצר האחורית, הבסיסט המוכשר איתמר ציגלר, המתופף העילוי דן מיו והכוכב העולה – הקלידנית הכשרונית יעל זלינגר, למופע של שירים מכל האלבומים שתומר סיפק לנו במרוצת השנים. תומר עלה והבהיר לכולם כבר בשיר הראשון מה הוא מצפה מאיתנו הקהל בשיר "אני רוצה לזוז"  וב-"איש קטן" הקהל קפץ ופיזז עד שתומר הוריד הילוך בשיר "עברתי רק כדי לראות". תומר המלך הזה, איש כ"כ עמוק, עם יכולות ביטוי והעברת מסר כ"כ גבוהות, כמו בכל הופעה, מקדיש חלק ממנה לאשתו נועה ושר לה את השירים "את אהובתי", "דבש ותפוח" ו-"כאלו מילים". לאחר שהקדיש תומר את מרכז ההופעה לאשתו, סיפר לנו תומר על חוויותיו מסביב לעולם בשירים וכמה שבכל מקום בעולם, כולנו אותו הדבר בשירים "לאן" ו-"פרח מקומי". תומר המשיך בלהסביר לקהל מי זה זה שעומד בבסיס למה שקורה לנו בחיים בשיר "אני" ועל חוויותיו בחיפושים אחר עצמו בשיר "מה לא בסדר" והמשיך בעוד שירים מאלבומיו השונים ובביצוע המחודש שביצע לשיר של רפי פרסקי "מיליון דולר".

לא משנה בכמה הופעות של תומר אהיה, אני מתרגש כמו ילד קטן בכל הופעה שלו, הוא מקפיץ, חכם, שנון, מבריק, חד כתער ומדבר על כל מה שנוגע בכולנו, פשוט מאוהב בו! מלך! מי שלא היה בהופעה של תומר יוסף בחייו, חייב לעשות זאת!!

 

שי שיר

שי שיר וטלי ספיר: הוא: איש חינוך בכל רמ"ח אבריו, שהמוזיקה מהווה מרכיב מרכזי בחייו. היא: ביום מנהלת רישוי במשרד אדריכלים ובשאר הזמן תופרת, יוצרת וכותבת. ביחד: הם ההורים של אלה ורותם ויחד איתן חיים ונושמים הופעות ומוזיקה.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: