קליפים חדשים

דודי לוי – עולם דפוק

האם המוזיקאי דודי לוי פונה בקריאה לאחיו באמצעות שיר חדש? - "עולם דפוק", האזינו

המוזיקאי והיוצר דודי לוי (נוער שוליים), משיק הבוקר שיר חדש. הוא כתב את מילותיו יחד עם אלעד שודלר והלחינו. דודי עיבד והפיקו מוזיקלית יחד עם דורון פלסקוב ובן שופן. השיר החדש – "עולם דפוק" לוקח את המאזין לסיפור געגועים לאח הגדול. במילותיו מספר דודי על החיים לצידו של האח, חוויות ילדות ונעורים משותפות ורומז במעורפל על הליכה לאיבוד. מעבר לכך הוא לא מוסיף. מותיר למילות השיר לצאת לדרך ולנסות לגעת במי שהוא מבקש, האח, המאזינים.

כך דודי מספר על כתיבת השיר – "לפני די הרבה שנים נוצר קרע עמוק בתוך המשפחה שלנו. השנים לא ריפאו אלא החמירו את הכאב והתסכול שהפכו גדולים. השיר "עולם דפוק" החל להיכתב לפני כמה חודשים כשהרגשתי שעשינו הכול וכלום לא עזר. מתוך התסכול וחוסר האונים עלתה בי המחשבה הרומנטית בכוחה של המוזיקה. לא מדובר על מוות חלילה אלא על כאב וגעגוע שאני נושא איתי כלפי אדם חי.מכאן והלאה השיר הזה הוא של כל אחד ואחד מכם.  דף מחיי עשו בו כרצונכם.."  

במוצאי שבת יופיע דודי לוי בטרמינל 4 במתחם התחנה בתל אביב ויארח את אורן ברזילי (הקספרים). בהופעה יבוצעו שירים מכל הזמנים, מקריירת הסולו הארוכה של דודי מלהקתו נוער שוליים וכן שירים אהובים שכתב לאחרות ואחרים.

כאן ניתן לרכוש כרטיסים.

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: