קליפים חדשים

גאיידה – תרימו ת'ידיים

הזמרת גאיידה בשיר חדש - "תרימו ת'ידיים", צפו

אין ספק שהשנה האחרונה חייכה מאד לזמרת בת העדה הדרוזית גאיידה. היא סימנה מספר אבני דרך משמעותיות בקריירה אותה התחילה. היא לקחה חלק בטקס המשואות הממלכתי בהר הרצל, שיתפה פעולה עם עברי לידר ודיג'יי סם חלבי בגרסה הערבית ללהיט "המזרח התיכון", שיצא בארץ ובמדינות ערב,השתתפה ב"פרויקט הסירנות של מורן דוד" ולפני מספר חודשם הוציאה דואט מרגש עם חיים משה – "מן זאמאן"

היום היא ממשיכה ומשחררת את השיר החדש – "תרימו ת'יידים", אשר נכתב הולחן והופק בידי מאור אדרי והוא יהווה נדבך נוסף בדרך לאלבום הבכורה שבדרך. השיר היושב על כל מוטיב מוזיקלי ערבי שרק ניתן, החל מפתיחות מקם, תזמור של תזמורת ערבית גדולה ועד מקצבי דבקה מרקידים עמוק אל תוך החפלה עם טקסט עשיר בטיזינג רומנטי ומלבב המשלב עברית לצד ערבית וכל זאת במעין חזרה לשורשים אל מחוז ילדותה של גאיידה – הבית בבוקעתא, רמת הגולן, ולחוות הסוסים שבכפר, חווה בה רכבה וטפלה בסוסים כבר בילדותה.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: