קליפים חדשים

קורל ביסמוט – העולם מסתובב

שיר חדש לקורל ביסמוט - "העולם מסתובב", האזינו

את קורל ביסמוט פגשנו לפני כחמש שנים, כאשר השיקה את הסנונית הראשונה שלה – "התחנה המרכזית" שנכתב, הולחן ובוצע על ידה. קורל פרצה לתודעה בגין 16 במסגרת תכניתה ריאליטי המוזיקלית  "The Voice", עניין הוביל לעניין והיא הצטרפה כגיטריסטית וזמרת ליווי אל עידן עמדי כחלק מההרכב שלו, לצד כך היא מופיעה ברחבי הארץ במופעי רחוב, בדרך כלל תמצאו אותה על הטיילת של תל אביב – יפו וכאשר מסביבה קהל רב שנהנה מהופעות הכובע. את שיריה המקוריים היא מתכוונת לאגד לכדי אלבום בכורה – "שירי רחוב" בהפקתם של ערן גולדברג, אייל "שקל" דווידי, ואיציק פצצתי, אשר יצא לאור לקראת סוף השנה הנוכחית.

כעת היא משיקה שיר חדש – "העולם מסתובב" בהפקתו של ערן גולדברג, זהו שיר פופ היושב על עולמות הדיסקו, הגרוב וניגעות מכחול של אר אנ'בי.

כך קורל על השיר החדש – "הוא נכתב כשקמתי באיזה בוקר בצורה חיובית שכזו ושפכתי על הדף רצף מחשבות שחולפות אחת על פני השנייה במהירות. פשוט כתבתי את מה שהיה בראש שלי וזרקתי את המילים איך שבא לי 🙁 בתכלס, זה שיר שפשוט גורם לגוף לנוע ולהשתחרר 🙁 גם הפלייליסט "היפהופ ישראלי" של ספוטיפי הרגישו ככה כשהם הכניסו אותו כשיצא לפני כשבוע. מקווה שזה יזיז גם אתכם. העולם מסתובב"

על הקליפ אחראי מקסים גולמוב

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: