כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

קליפים חדשים

דיקלה – כל הפרפרים

הזמרת והיוצרת דיקלה עם שיר חדש - "כל הפרפרים", האזינו

את מילות השיר "כל הפרפרים" כתבה הזמרת והיוצרת דיקלה אשר הלחינה והפיקה אותו מוזיקלית במשותף עם אלירן אביטל. השיר החדש הוקלט במהלך הופעה חיה ולא באולפן בכוונה ומתוך רצון להגיש אותו לא מלוטש וחי ככל האפשר. צבע הקול שלה, הנרטיב העצוב של פרידה והמתנה ללא תשובה, יחד עם האווירה אומרים ביחד – עוד יצירה מצויינת של דיקלה.

לצד העבודה על שירים מתחילה דיקלה בימים הקרובים לגלם תפקיד ראשי בתיאטרון הצפון כזמרת המיתולוגית של מצרים -אום כולתום, היא מככבת בעונה השנייה של “יס מן” שתשודר ב-yes, וכבר מלוהקת לצידו של ליאור אשכנזי בסדרה "הבוגד" שתעלה בקרוב. ולא אמרתי מילה אחת על תפקיד בסרט שעוד לא מדברים עליו….כן כן.

כך דיקלה עם יציאת השיר החדש – "בוקר של שיר חדש! מאחלת לכולנו לתת לפרפרים שבתוכנו לרקוד לנו בבטן בלב ובראש 🦋 תכתבו לי לאן השיר החדש לוקח אתכם?"

את השיר החדש ועוד שלל ביצועים ללהיטיה הגדולים תבצע  דיקלה במופע הקרוב שלה שיתקיים במוצ"ש 9 באוקטובר בזאפה בפארק גני יהושע

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d