חדשות בינלאומיותחדשות הסצנה
כולל וידאו

אסף אבידן הלחין פס קול לסרט בכורה

המוזיקאי אסף אבידן הוזמן לכתוב את פס הקול לסרט The Mad Women’s Ball בבימויה של מלאני לורן, כל הפרטים.

השבוע יוצא לצפייה באמזון פריים סרטה של הבמאית מלאני לורן (ממזרים חסרי כבוד) בשם The Mad Women’s Ball המבוסס על פי הספר Le bal des folles מאת ויקטוריה מאס.

את הסרט מלווה פס קול שיצר אסף אבידן לראשונה עבור הקולנוע, הכולל נגינת צ'לו וכינורות מתייסרים נותן את המימד התואם לאווירת הסרט.

כך אסף אבידן מספר על הפרויקט – "בתחילת השנה המטורפת הזו קיבלתי טלפון מהבמאית מלאני לורן שאמרה שהיא רוצה שאכתוב מוזיקה לסרט החדש שלה. אמרתי לה שאני לא יודע להלחין מוזיקה אבל אני יכול לנסות … קראתי את התסריט בישיבה אחת באותו ערב וישבתי על הפסנתר לכתוב את הדבר הראשון שהרגשתי. כששלחתי אותו למל היא השיבה שהיא שוכבת על הרצפה ובוכה. כנראה שזה היה דבר טוב…

זמן קצר לאחר מכן גררתי את הצ'לן המוכשר קולמן איצקוף מניו יורק בעיצומה של המגיפה העולמית עד לסטודיו שלי באיטליה. מלאני הצטרפה והפכנו את אולפני Different Pulses לכל מה שהם חלמו להיות – מקום בו אמנים נשארים ומשתפים פעולה. בישלנו ואכלנו ושתינו ודיברנו … ועשינו מוזיקה לסרט של מלאני.

לפעמים התווכחנו. וזה היה נהדר … כי בעיקר צדקתי … תשאלו את שניהם … 🙂 אני כל כך בר מזל שיש לי פרויקט מוזיקת ​​קולנוע ראשון שלי עם במאית שהאמינה ותמכה בי כל כך. זה היה מפחיד, ושונה, וצנוע. תודה מלאני ואולפני אמזון על הצעד הראשון הזה לעולם שונה מאוד, אך מוכר."

הטריילר

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: