חדשות הסצנהחדשות מקומיות
כולל וידאו

יובל דיין חזרה לחייך

הזמרת יובל דיין החלימה מקורונה וחזרה לבמה, צפו

הזמרת יובל דיין שזה עתה זכתה להישג המדהים – "השיר המושמע ביותר של זמרת בתחנות הרדיו בשנה החולפת" (פעם שניה בתוך 7 שנים !!!) עם השיר "שרק תחייך", שהוא גם השיר היחידי בין 10 השירים של זמרת בישראל, חזרה אמש להופיע. יובל דיין נכללת בין 50 האמנים הישראלים המושמעים ביותר בשנה החולפת, על פי נתוני מדיה פורסט המנטרת את מספרי ההשמעות באמצעי התקשורת השונים.

יובל דיין ברדינג 3. צילום מוטי קמחי
יובל דיין ברדינג 3. צילום מוטי קמחי
יובל דיין ברדינג 3. צילום מוטי קמחי
יובל דיין ברדינג 3. צילום מוטי קמחי

יובל חזרה אמש לבמות אחרי שהחלימה ממחלת הקורונה בה נדבקה לפני שבועיים והתקבלה בהמון אהבה במופע שהתקיים במועדון רדינג ' בנמל ת"א. במהלך המופע ביצעה את השיר המצליח לתשואות הקהל.

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

מוטי קמחי

צלם עיתונות עוד מהימים שבאמת קראו כאן עיתונים מנייר, נקבו בשם של עיתון, מוטי היה צלם במערכת, בעצם בשטח. מוטי גם שרוף על מוזיקה טובה, אולדסקול ישראלי של המאה שעברה, רוק, ג'אז, דברים טובים. מעת לעת כשהוא לא מוזעק לצלם אסיפת בחירות או הפגנה הוא מוצא את הזמנן להביא עבורנו מטעמי צילום מהופעות.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: