כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

קליפים חדשים

עדן דרסו – כל סוף יום

עדן דרסו בדרך לאלבום חדש, "כל סוף יום" הוא הסנונית הראשונה מתוכו, האזינו

הזמרת היוצרת והראפרית שלומית עדן דרסו עושה את דרכה לקראת השקת אלבום חדש, שלוש שנים מאז אלבום הבכורה "כתר שקוף" אותו השיקה ביחד עם דיג'י מש במהלך שירותה הצבאי. אלבום שהיכה גלים והוביל אותה לסבב הופעות ברחבי הארץ.

השיר החדש – ״כל סוף יום״ השיר הופק מוזיקלית ע״י מיכאל כהן ולאבה דום ויוצא בשיתוף פעולה בין שיגולה רקורדס לחברת הליקון מיוזיק. זהוא שיר דאנסהול מקפיץ ומהפנט, המנון מסיבות שחוגג את סגנון החיים של ריקודים, פלירטוטים וחיי לילה – סגנון חיים שעדן וחברותיה מכירות היטב.

את השיר מלווה קליפ בבימויים של תיאו דולב ואקים דולינסקי, הלוקח את הקונספט המסיבתי ומסובב אותו על הראש לכיוון של סרט אימה מכושף. עוד עדות לכך שעדן היא לא עוד זמרת וראפרית, אלא אמנית החושבת לעומק למרות האווירה הקלילה.

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d