כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

קליפים חדשים

טל טרבלסי – סולמות

הזמרת והיוצרת טל טרבלסי משיקה את השיר "סולמות", האזינו

הזמרת והיוצרת טל טרבלסי משיקה את הסנונית הראשונה מתוך פרויקט בכורה מוזיקלי – "סולמות". טל המגיעה לעיר הגדולה ממרומי עיר הקודש הגלילית צפת, הספיקה לחוות את שירותה הצבאי במסגרת להקה צבאית וכעת היא עושה את צעדיה כדי להנכיח עצמה בתעשיית המוזיקה המקומית.

בשיר "סולמות" אשר תומלל והולחן על ידי טל טרבלסי ויונתן ביטון האחראי גם על העיבוד וההפקה המוזיקלית מצליחה טל לשלב הן מסרים טקסטואלים על זהות אישית והן מעברים בעולמות מוזיקליים שונים פופולאריים כ ריתם אנ' בלוז, היפ הופ ואפילו פופ קופצני מוכר וחביב.

כך טל טרבלסי עם יציאת השיר – "זהו זה בחוץ. השיר הראשון מהפרוייקט הראשון שאי פעם העזתי להשלים שלכם עכשיו. ועוד יותר מכמה שאני שמחה שסופסוף יהיו אוזניים שישמעו, כל הדבר הזה הוא ניצחון שלי על עצמי, עם כל הקלישאה. ואני גאה בו ובי מאוד מאוד. תודה לאנשים המדהימים שעוברים איתי את המסע הזה, תודה למי שפה להקשיב, יאללה מתחילים. טל"

על הקליפ אחראי הבמאי אביב נחשון.

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d