קליפים חדשים

גלעד שגב – כל היום

גלעד שגב חוזר אחרי תקופה בה הצליח מעבר לים עם קריירה בינלאומית ומשיק שיר חדש בישראל - "כל היום", ואף מכריז על מופע ראשון בהיכל התרבות בת"א

בשנה וחצי האחרונות, תחת מגבלות הנסיעה והמופעים, המשיך גלעד שגב ליצור, להופיע באונליין, לכתוב ולהלחין אלבום חדש ולהוציא לאור שני ספרים, שניהם רבי מכר בסטימצקי ושניהם כוללים EP  מוסיקלי להורדה. גלעד המשיך לפתח פלטפורמת תוכן תחת הכינוי PASSERBY, בה כתב, הלחין, עיבד מוסיקה מקורית ויצר שיתופי פעולה בינלאומיים מלאי השראה. מתוך האלבום החדש משיק השבוע גלעד שגב את השיר – "כל היום" אשר נוצר בהשראת האויגורים בסין כמו גם התרבות המוסיקלית הצוענית הטורקית.

כך גלעד על השיר החדש – "ככל שאתה מבקר במקומות רבים יותר, כך אתה מבין עד כמה האהבה היא אחת. עוד למדתי שהמרחק מהבית הוא לא שגורם לגעגוע, אלא תחושת החיבור האמיתית, ועל כך נכתב השיר "כל היום", על הגעגוע דווקא לאדם שאתה רואה בבוקר והולך לישון איתו בלילה, ושבנסיבות מסוימות, דקה של געגוע אמיתי יכולה להרגיש כשנה".

גלעד יקיים את המופע הראשון עם הפרויקט האלבומי PASSERBY בישראל, בתאריך 18 בנובמבר באולם צוקר בהיכל התרבות ת"א, כרטיסים:  קופות לאן, טלפון: 8780* | 03-5247373,

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: