כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

קליפים חדשים

עדן מאירי – מי יגיד לך לא

עדן מאירי פוצח הבוקר עם שיר חפלאי העשוי לעילא ועילא, - "מי יגיד לך לא", האזינו

אחרי שאירחנו כאן את הזמר הצעיר, בוגר התכנית "הכוכב הבא", עדן מאירי במספר שירים מצוינים, החל מהפריצה – "לך עם האמת שלך", עובר ל – "תן לי מנוחה" שכתבה צליל קליפי וכלה בשיר "גלדיאטור". הוא פוצח הבוקר בשיר חפלאי חדש ומרענן. השיר – "מי יגיד לך לא" נכתב והולחן בידי עדן מאירי יחד עם אבי אוחיון ורותם כהן. (המצטרפים למקהלת הקולות הגברית…) הוא פשוט פצצת ביט אוריינטלית שחיכינו לה זמן רב. השיר שמילותיו מתחנפות ומעצימות את דמות האישה הניצבת במרכז העניינים. הטקסט נעטף במלודיה הצבועה באווירה ערבית קלאסית המתאפיינת במקהלת הגברים בפזמון החוזר. שזורה על גבי ביט אלקטרוני המלווה באקורד גיטרה מסולסל. אלו לוקחים את המאזין כמו במכונת זמן לימי הזוהר של הזמר הים תיכוני משנות השבעים.

השיר הנוכחי חותם את אלבום הבכורה של עדן האמור לצאת באוגוסט. הוא ילווה במופע השקה חגיגי שיתקיים בתאריך 28 באוגוסט במועדון רדינג 3 בת"א.

את השיר מלווה קליפ בבימויו של לירן סגל

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: