חדשות הסצנהמוזיקה בצל מגיפת הקורונה

בחזרה למגבלות בהופעות, והפעם – "התו השמח"

על פי מתווה "התו השמח", תוגבל כניסת קהל להופעות במקומות סגורים אך ורק לבעלי תו ירוק או מחזיקי אישור בדיקת שלילית, כל הפרטים.

החגיגה מורידה הילוך! על פי הנחיות משרד הבריאות, בכפוף להודעה משותפת של ראש הממשלה, שרת הכלכלה ושר הבריאות, החל מיום רביעי השבוע – 21.7.2021 יכנסו לתוקפן הנחיות קורונה חדשות המתייחסות לתנאי הכניסה לאירועים כגון חתונות, שמחות, הופעות וכנסים, מתווה התו השמח.

מופעים המתקיימים במקומות סגורים ויש בהם מעל 100 צופים הוגדרו כבעלי סיכויי הדבקה גבוהים, כניסה לאירועים אלו תתאפשר למחוסנים, מחלימים ובעלי תוצאת בדיקה שלילית – נושאי תו ירוק או אישור בדיקה בתוקף 48 שעות, כמות המשתתפים לא תוגבל, אך תחול חובת עטיית מסכות, למעט בזמן פעילות מותרת כמו שתייה ואכילה.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: