סיקור הופעות
כולל וידאו

המופע של יסמין מועלם במועדון בארבי

יסמין מועלם מלכת הרית'ם אנד בלוז ומוזיקת נשמה החדשה בישראל!!

אם הייתי צריכה לבחור את השיר המושמע של 2020, הייתי בוחרת ב"ככה עדיף לי" ואת זאת אני אומרת כצרכנית רדיו כבדה.

יסמין מועלם הצליחה לבסס, בשנה האחרונה, את מעמדה עמוק בתוך סצנת ההיפ הופ, R&B והנשמה. עד כמה ביססה? הבארבי סולד אאוט 4 חודשים מראש.

הבארבי מתמלא בקהל, יש לציין, צעיר מאוד. ההופעה הערב היא חלק ממסע ההופעות שלא יכלה לעשות עם פריצתה אשתקד. אולי זה אפילו לטובה, מאחר ותחילה כבשה את תחנות הרדיו, אשר יצרו קרקע פורייה למכירה מאסיבית של כרטיסים.

יסמין מועלם במועדון בארבי. צילום שי שיר וטלי ספיר
יסמין מועלם במועדון בארבי. צילום שי שיר וטלי ספיר

היא פתחה עם "ככה עדיף לי", כאילו לתת לקהל את מה שרצה, על ההתחלה ועכשיו, אפשר להתרכז במופע. היא מאוד מינימאלית וצנועה, עולה לבמה בענווה ומגישה את השירים בעדינות וכנות. הקהל מרגיש זאת ובתמורה, מחזיר את אהבתו, שר איתה את כל המילים, רוקד וזז בהתאם.

האלבום "אריה" יצא כבר לפני תקופה. היא מפנקת את הקהל בלהיטו, אבל מספרת לנו שמאז גדלה וצמחה בכתיבה ומבצעת 3 שירים חדשים (רמז לאלבום נוסף שעל האש?). עוד היא מבצעת גרסת כיסוי ל"בסוף מתרגלים להכל"  של דודו טסה.

יסמין מועלם במועדון בארבי. צילום שי שיר וטלי ספיר
יסמין מועלם במועדון בארבי. צילום שי שיר וטלי ספיר

טדי נגוסה עולה עם "זה בדם שלי" וגם לקהל עולה. בשלב זה נרשמת התלהבות רבה בקהל. הוא מבצע יחד עם מועלם שיר חדש שלו "אללה לונדון" שהיה אמור לצאת שלשום אך טרם ראה אור.

לכבוד "כמה מתוק" נשלפים הטלפונים, נדלקים הפנסים ויסמין מועלם ממשיכה להמתיק לנו את הערב בקולה. גם "אור הירח" שהוקלט יחד עם טונה במסגרת פרויקט צו השעה – צו שני, מקבל מקום של כבוד במופע, וככה היא משייטת לה בין הסגנונות.

היא נפרדת מאיתנו עם "שיר סיום" ואנחנו מקווים שזו רק ההתחלה.

רגעים מתוך המופע

שי שיר

שי שיר וטלי ספיר: הוא: איש חינוך בכל רמ"ח אבריו, שהמוזיקה מהווה מרכיב מרכזי בחייו. היא: ביום מנהלת רישוי במשרד אדריכלים ובשאר הזמן תופרת, יוצרת וכותבת. ביחד: הם ההורים של אלה ורותם ויחד איתן חיים ונושמים הופעות ומוזיקה.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: