חדשות בינלאומיותחדשות הסצנה

לשחרר את בריטני

בקשתה של בריטני ספירס להשתחרר מהליך האפוטרופוסיות שקיבל אביה על התנהלותה נדחה בידי בית משפט עליון בקליפורניה. למה?

אחד מרגעי השיא של מעריצי הזמרת והשחקנית האמריקאית בת ה- 39 בישראל היה ממש לפני 4 שנים. גם אז החום של תל אביב היה בלתי נסבל, חם ולח, מהביל עד זוב זיעה. קהל הרבבות שמילא את מתחם המופעים בפארק הירקון קיבל שעה וחצי של אנרגיה ומוזיקה בעצימות גבוהה, המופע של בריטני ספיר בתל אביב היה מהסוג שלא רואים כאן כל יום.

השבוע היה אחד מרגעי השפל של הזמרת, כאשר שופטת בית משפט עליון של מדינת קליפורניה דחתה את בקשתה להשתחרר מהאפוטרופוסיות שקיבל אביה על חייה והתנהלותה.

בעדותה בפני בית המשפט חשפה בריטני ספירס לראשונה כי אינה מאושרת על אף שנאלצת לומר בראיונות שכן, שאביה מכריח אותה לעבוד בניגוד לרצונה, שאין לה גישה לכספה ושהתנאים של האפוטרופסיות הם מחפירים ומתעללים. בנוסף, העידה ספירס כי בגופה מותקן התקן תוך-רחמי שאין באפשרותה להסיר ללא אישור אביה. ספירס דרשה לבטל את האופטרופסיות ללא צורך בהסתכלות פסיכיאטרית. כאמור בית המשפט דחה את בקשתה.

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: