קליפים חדשים

מיקה משה – מה אתה מבקש

מיקה משה בשיר חדש - מה אתה מבקש, האזינו

מיקה משה, בוגרת תכנית הריאליטי המוזיקלית "בית נספר למוזיקה, כבר בת 14. אחרי שהשיקה את השיר  "רעידת אדמה" היא עושה את צעדיה לקראת אלבום בכורה. היום היא משיקה שיר חדש – "מה אתה מבקש". את מילותיו כתב עבורה נועם חורב ואילו סתיו שמש הלחינה בעיבודו והפקתו המוזיקלית של אלנתן שלום החתום על הפקת שיריה הקודמים.

כך מיקה עם השקת השיר – "אתם מכירים את זה שיש לכם את המישהו הזה שהוא יקר עבורכם והייתם עושים הכל כדי שהוא יהיה מאושר ושלא יאונה לו כל רע ושתמיד יהיה לכם את הצורך לשמור ולגונן עליו? אז לי יש את אחותי הקטנה ולנצח אני אהיה שם בשבילה."

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: