קליפים חדשים

דוד ד'אור – בואי נצייר אהבה

מפגש בין אמנים וחיבור בין מוזיקה לציוד הוליד שיר חדש – בואי נצייר אהבה

השיר "בואי נצייר אהבה"  נולד במפגש לילי בין שני חברים טובים אבי אוחיון ודוד ד'אור. אהבתו של דוד לציור התחברה עם כישרונו המוזיקלי של אבי אוחיון ובתוך זמן קצר נוצר חיבור מוזיקלי בין שני אנשים הבוחרים באהבה כדרך חיים, המפיק המוזיקלי מתן דרור הצטרף ליצירה וצבע אותה בדרכו המיוחדת. הבמאי רומן בוצ'אצקי יצר קליפ המביא לידי ביטוי את החיבור בין שני עולמות היצירה של דוד, הציור והמוזיקה.

כך דוד ד'אור עם השקת השיר החדש – "תמיד אהבתי להתחבר וליצור יחד עם אומנים נוספים, הדבר בא לידי ביטוי ביצירה המקבלת ערך מוסף ומקורי שנולד מתוך החיבור ושילוב העולמות ".

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: