קליפים חדשים

ג'ירפות – הגל עולה

את הצונאמי לוקחים הג'ירפות בצעד מוזיקלי מהפנט, כדרכם, צפו

חברי להקת ג'ירפות משיקים הבוקר שיר חדש – "הגל עולה" שאת מילותיו כתב גלעד כהנא אשר הלחינו יחד עם יאיר זק בהפקה מוזיקלית משותפת בה השתתפו גלעד כהנא, יאיר קז, ארז רוסו , הם הם הג'ירפות.

הגל עולה הנו מעין המנון אפוקליפטי לזמנים שהם בעצמם אפוקליפסה בהתהוותה היומיומית. כשהכל משתבש על בסיס יומי, כאשר שינויים מתעצבים מרגע לרגע כמעט מבלי יכולת שנשלוט בהם. דווקא בתקופה מוטרפת בה אירוע רודף אירוע בקצב מסחרר, להקת ג'ירפות ממשיכה לעבוד במרץ על הנסיון לנסח את כל מה שקורה לשיר., מה עוד יכול להפתיע את האדם הממוצע? לגלעד, יאיר וארז יש תשובה – הצונאמי. כך בשזירת מילים היוצרות תמונת מצב עכשווית בנוף המקומי מגישים השלושה את חווית הגל המתהווה ומאיים לשטוף אותנו מהחוף הבטוח ועד גדות האיילון השוצף בתנועה המדממת עצמה לכאוס…

הקליפ, שבויים ע"י עודד פרבר, צולם כולו ברחפן מרוץ על ידי שלמה דלאל, רק בן 18 ואלוף ישראל ואלוף עולם במרוצי רחפנים.

ג'ירפות יעלו על במות במועדוני המוזיקה לפי הסדר הבא – 10.6 וונדר בר,  13.6 ארבי ת"א – אזלו הכרטיסים! 23.6 – החלוץ, ב"ש, 22.7   – בארבי ת"א.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: