קליפים חדשים

אור הדר – ורציתי ללכת

הסנונית הראשונה לקראת אלבום בכורה של אור הדר, צפו

"ורציתי ללכת" הנו השיר הראשון שנבחר לצאת מתוך אלבום הבכורה המתהווה של הזמרת, רקדנית ושחקנית אשר אור הדר הלומדת בימים אלה בבית הספר היוקרתי למשחק בניו יורק "לי שטרסברג". אור החלה את מסלולה המוזיקלי כמו את חיי הבמה מגיל צעיר ואף הספיקה ליטול חלק כילדה במופע "שיר נולד".

השיר "ורציתי ללכת" נכתב והולחן על ידי אביה של אור, יוסי הדר, עיתונאי ושדר רדיו 25 שנים בקול ישראל וכיום עורך ומגיש ברדיו האזורי אמצע הדרך, 90FM. יוצא להקת פיקוד הצפון, כותב ומלחין. על ההפקה המוזיקלית אחראי רונן הלל.

כך אור על השיר הטרי עם צאתו – "בזמן שחיפשתי שירים לאלבום הבכורה, התיישבתי לשיחה עם אבי על כך שהרגשתי שהחיים מובילים אותי לדרכים שונות מהדרכים בהן רציתי ללכת. היה לי חשוב להעביר בשיר את תחושת המועקה הזו שהייתה בתוכי, והחוסר אונים שהרגשתי באותו הזמן מול כל החלומות והשאיפות שרציתי להגשים, ושהרגשתי רחוקה מהם כל כך. התהליך שעברתי מאז היה מלווה בחיפוש עצמי עמוק עד להשלמה ולהבנה שלי שהדרך הזו של האומנות היא הדרך שאני מעוניינת ללכת בה. "ורציתי ללכת" מסמל את המסע שלי לגלות את האמת הפנימית שלי, ואת המשמעות שלי בעולם, שלא פעם הוא קר, מנוכר, ותחרותי עבור כולנו. החיים מתעתעים בנו, מוליכים אותנו לפעמים בדרכים אחרות משחשבנו שנלך, לפעמים דרכים רחוקות ממה שחלמנו ומאיפה שהיינו רוצים להגיע. בין אם זה טוב או רע עבורנו, זה מסע. וכבר אמר אחד, ג'ון לנון "החיים זה מה שקורה לך בזמן שאתה עסוק בלתכנן תוכניות אחרות." אז המסע שלי והדרך לגלות את עצמי מתחיל עם השיר הזה"

על הקליפ אחראים אביב לוסקי ועומר מזרחי.

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: