חדשות בינלאומיותחדשות הסצנה
כולל וידאו

סלין דיון תגיע לת"א בקיץ 2023 להופעה בבלומפילד

על פי הודעתה של הזמרת סלין דיון היא אמורה להגיע סוף סוף לתל אביב בתאריך 31 במאי 2023, כל הפרטים.

אחרי דחיות רבות הזמרת סלין דיון מודיעה על תאריכים חדשים לסיבוב ההופעות “Courage” ב- 2023, אשר יתחיל בתל אביב ב- 31.5.23 – בעקבות מגפת הקורונה והמצב הנוכחי של איסור התקהלויות ומגבלות בנסיעות בינלאומיות, סלין דיון נאלצת להודיע היום בצער רב על דחיית הסיבוב לשנת 2023 לאור המגבלות באירופה.

כל תאריכי ההופעות המקוריות שנקבעו באירופה לסיבוב הענק “Courage” נדחו במקור לקיץ 2021, ובהמשך 40 הופעות ביבשת נקבעו מחדש לקיץ 2022. כעת, 5 ההופעות האחרונות נקבעות מחדש לקיץ 2023. מפאת לוחות זמנים עמוסים, תתקיים הופעה אחת בלבד בישראל.

כך הזמרת סלין דיון על הדחיה – ״כל כך ציפיתי לראות את כולכם באירופה הקיץ, אך לרוע מזלנו ולאור המצב בעולם אנחנו נאלצים לדחות שוב.  אנחנו מרגישים בטוחים מאד לגבי קיום ההופעות ב- 2023 ואני עצובה מאד שלא יכולנו לקבוע מחדש את כל ההופעות.״

כך המפיק והאמרגן הישראלי שוקי וייס – “אנחנו סוף סוף מתחילים לראות את האור בקצה המנהרה, אך המנהרה עוד ארוכה עם סיבובי ההופעות הגדולים.  התקופה הזאת הייתה קשה, אך גם חיזקה מאד את תחושת השליחות שלנו.  כבר ידענו ביטולים כואבים כתוצאה ממלחמות, פיגועים, מחלות, מזג אוויר ועוד – ותמיד מצאנו את הדרך לחזור לעשות את מה שאנחנו אוהבים, ולקיים את ההבטחות שלנו כלפיכם. הדרך האמתית היחידה שיש לנו להגיד תודה, היא להביא אליכם את ההופעות שאתם מחכים לראות. ואנחנו מתכוונים לעשות בדיוק את זה.”

אצטדיון בלומפילד יוכל לארח כ- 25,000 צופים במופע, יחד עם במת הענק שתבנה עבור סלין, וכל רוכשי הכרטיסים הקיימים שרכשו כבר את הכרטיסים יקבלו ראשוניות בשריון מקומותיהם לתאריך החדש – באותם תנאים ובאותו אזור ישיבה.

המופע החדש ייפתח להושבה בתאריך 17.5.21 רק למחזיקי כרטיסים קיימים (2021), על מנת שיוכלו לבחור את המקומות המועדפים עליהם ואף לשדרג את מקומותיהם אם יבחרו בכך.

החל מתאריך 17.6.21, ועם סיום הכרטוס כלל מחזיקי הכרטיסים הקיימים המעוניינים בכך, תפתח המכירה לקהל הרחב בהתאם לזמינות. כאן הכרטיסים.

לרשות הקהל שלוש אפשרויות לבחירתם:

  1. להשאיר את הכרטיס הישן (2021) שברשותם לתאריך החדש (2023), באותם תנאים ובאותו אזור ישיבה (או הזדמנות לשדרוג). אנחנו רוצים לאפשר לכם לבחור את המיקום המועדף עליכם, וניתן לכן את הקדימות לעשות זאת.
  2. להמיר את הכרטיס לקודי זיכוי עם ערך של 110% מהסכום בו נקנה, לשימוש לרכישת כרטיס למופעי שוקי וייס בשנים 2021-2023. במידה ובתקופה זו לא תממשו את קוד זיכוי, תוכלו לקבל החזר מלא של סכום הכרטיס המקורי החל ממאי 2023.
  3. לבטל את הכרטיס ולבקש החזר כספי. שימו לב, שאלת ההחזר הכספי (ושיעורו) לרוכשי כרטיסים שבוטלו עקב התפשטות נגיף הקורונה מצויה כיום בהתדיינות משפטית, במסגרת של הליך בקשה לאישור תובענה כייצוגית. במסגרת זו, אנו חותרים למציאת פתרון שיהיה ראוי, הוגן וסביר לכל הצדדים בהתחשב בנסיבות יוצאות הדופן של שנת 2020-2021, ואשר בכל מקרה יהיה כפוף לאישורו של בית המשפט אשר יבחן האם הוא הוגן כלפי רוכשי הכרטיסים. לפיכך, מועד ההחזר הכספי ושיעורו תלויים בהתפתחויות בהליך המשפטי ואנו נעדכן בעניין.

 מידע למי שבוחר להעתיק את כרטיסו לתאריך החדש (אופציה #1):

אנחנו שמחים מאד לראות שסלין עוד תגיע אלינו, ותזכו לראות אותה כמה קרוב שתרצו.  תודה רבה על האמון והאמונה, אנחנו ממשיכים אתכם לעשות כל מאמץ כדי לקיים את המופעים הגדולים ביותר בעולם עבורכם, בישראל.

המופע החדש ייפתח באופן בלעדי עבורכם בתאריך 17.5.21 ורק מחזיקי כרטיסים קיימים יוכלו להעתיק את הכרטיסים של 2021 לתאריך החדש (2023).  תוכלו לבחור מקום כרצונכם בתוך רמת המחיר בה רכשתם, או שתוכלו לשדרג את עצמכם אם תראו מקומות שיותר נראים לכם (בתשלום ההפרש).

מידע למי שבוחר להמיר לקוד זיכוי (אופציה #2):

אנחנו יודעים שקשה לחכות עד 2023, ומבינים אתכם.  יחד עם זאת, אנחנו בשבועות הקרובים נתחיל להודיע על כלל התאריכים החדשים של מופעי 2020-2021 שיתקיימו ב- 2022 והלאה, ומחכים בקוצר רוח לראות אתכם שם איתנו.

כל המבקש להמיר את כרטיסו לקוד זיכוי יוכל להיכנס לאתר אוונטים ולמלא טופס בקשה /להמרה בכתובת www.eventim.co.il/celine, החל מתאריך 6.5.21.

מידע למי שבוחר לבקש החזר (אופציה #3):

אנחנו מצטערים לראות אתכם עוזבים, ולפני כן רק רצינו להגיד שאנחנו מאד מעריכים את הסבלנות שלכם, בזמן ההמתנה הארוכה שנכפתה עלינו עד שנוכל לבצע החזרים.  אף אחד מאתנו לא בחר להיקלע למציאות הזאת, וב- 14 החודשים האחרונים בהם העסק והתעשייה שלנו הושבתו כליל, עשינו את כל המאמצים לתת את הפתרונות ההוגנים ביותר לקהל שלנו, לאמנים שלנו, לצו…

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: