קליפים חדשים

גאיידה ומגי היקרי – מה נהיה

פרויקט- הסירנות של מורן דוד מארח את הזמרות גאיידה ומגי היקרי בביצוע לשיר - מה נהיה

הסירנות של מורן דוד הינו פרויקט מוזיקלי שכל מטרתו היא לתת במה למין הנשי בתעשיית המוסיקה בישראל. הפרויקט נולד מתוך הרצון להשפיע דרך המוסיקה, להשמיע את הקול הנשי על כל רבדיו. מיזם שייתן מקום של כבוד לקול הנשי, ליצירה נשית, לאהבה, להכלה הנשית, ושיחרוט על דגלו שוויון סובלנות ושותפות.

בפרויקט שירים פרי עטה של מורן דוד (כותבת ומלחינה ששיתפה פעולה עם מיטב היוצרות והיוצרים בארץ- שירי מימון, ריטה, שרית חדד, זהבה בן, אניה בוקשטיין ,אליעד נחום, עברי לידר, עדן מאירי ועוד), בביצוע זמרות מפורסמות ואנונימיות. יחד עם המפיק והמעבד ניר מימון, נוצרו שירים עדכניים בעלי עיבודים מגוונים כך שיתאימו לכל יוצרת בפרויקט ויביאו לידי ביטוי את ייחודה.

מה שמנחה את הקו המוסיקלי של הפרויקט הוא שילוב של המוסיקה המזרחית הפופולרית, אלמנטים ערבים קלאסיים והפקה מהודקת בסטנדרטים אמריקאיים.

השיר ״מה נהיה״ הנו הסנונית הראשונה של הפרויקט. מדובר בשיר אהבה שלא מסתיר את השבריריות שבפרידה ומבוצע בפיהן של הזמרות גאיידה (זמרת דרוזית) בפעם הראשונה בשפה העברית, ומגי היקרי (זמרת יהודייה) ששרה היפ הופ בערבית.

על הקליפ – אריאל שלג, רונן שפנר

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: