חדשות בינלאומיותחדשות הסצנה

אנדרה ריו בדרך לישראל

האמן הבינלאומי אנדרה ריו חוזר לישראל ויקיים שתי הופעות בהיכל מנורה מבטחים בנובמבר 2021, מכירת הכרטיסים החלה

כפי שדיווחנו כאן בקיץ האחרון, זה כבר רשמי לחלוטין, האמן הקלאסי הבינלאומי אנדרה ריו מכריז על הגעתו לישראל והוא נמנה על האמנים הבינלאומיים שהופעותיהם בארץ נדחו או בוטלו שמכריז על חידוש ההופעות כאשר ישראל נבחרת להיות המדינה הראשונה. ריו , שהוכרז לאחרונה כאמן הקלאסי המרוויח ביותר במצעד שפורסם בבילבורד,  הנגיש את המוזיקה הקלאסית למיליונים ברחבי העולם והפך את הוואלס לסנסציה בינלאומית. הופעותיו המשמחות והמקפיצות כוללות תערובת של קלאסיקות קלות, ואלסים, מוזיקה מסרטים ואופרות וכן שירי פופ, בביצוע תזמורת יוהן שטראוס, התזמורת הפרטית הגדולה בעולם. כזכור אנדרה ריו הופיע בהיכל מנורה בשנת 2018 וסחף אלפי מעריצים.

על הבאתו לארץ אמון המפיק גד אורון המודיע כי מכירת הכרטיסים לשתי ההופעות שיתקיימו בתאריכים 4 ו- 5 נובמבר 2021 בהיכל  מנורה מבטחים תל אביב, נפתחת. למחזיקים כרטיסים למופעים לשנת 2020 (שנדחו), כוחם יפה ליום ומקום הישיבה. כרטיסים זמינים רק באתר  leaan.co.il או בטלפון *8780.

מפיקי המופע מבקשים להודיע – הכניסה תותר למחזיקי כרטיסים שנרכשו בלאן בלבד.!

כך אנדרה ריו על ההחלטה לפתוח את הסבב הנוכחי בישראל – "ידידי היקרים, אני ממש נרגש להגיע  סוף סוף לישראל  לשתי הופעות בלבד ב -3 וב -4 בנובמבר בהיכל  מנורה מבטחים. השנה האחרונה חיזקה  את התשוקה שלנו למוזיקה, את הרצון שלנו להופיע עבורכם, את הגעגוע לפגוש אתכם, לעלות שוב על הבמה ולהופיע בפניכם,  לקפוץ חזרה לבמה. נכון שמגפת הקורונה דחתה את הקונצרטים שלנו בכל העולם אבל אנחנו לא מוותרים. ואתם ישראל זוכים להיות המדינה הראשונה שאנחנו חוזרים אליה . תודה על נאמנותכם וסבלנותכם בבקשה הישארו בריאים. נפגש בהופעה ונחגוג יחד  את חזרתנו לחיים "

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: