קליפים חדשים

עדן בן זקן ואיתי גלו -MOABET

הזמרת עדן בן זקן חוברת למפיק איתי גלו עם להיט דאנס קיצי ומרענן לרחבות הריקודים

האם רחבות הריקודים חוזרות לאופנה אחרי שנה של שיתוק כללי? מסתמן שכן, לפחות לפי השיר החדש שעדן בן זקן ואיתי גלו משחררים היום – MOABET.

השיר שבסופו של עניין הוא שעטנז מילים המעלה חיוך אשר נכתב בידי רון ביטון ועדן בן זקן בעיבוד והפקה מוזיקלית של איתי גלו  ועומר ענבר, הוא למעשה תירוץ להיות שמח שוב, מקצב הדאנס האלקטרוני המקפיץ אותך מבלי יכולת לשלוט בכך עושה את זה, פחות ימתיכוני, פחות אהבה ורומנטיקה, כעת מסיבה, קדימה, ג'ין וטוניק, הכי טוב, הגיע הזמן לצאת ולהשתחרר, בשיר הרצינות, האנשים שעומדים מאחורי פרץ הביט המרקיד והצבעים הזרחניים האלה כיוונו טוב ומדוייק, העם זקוק לביט מרקיד. מסיבמבה אחת גדולה.

כן אני יודע, הרבה גבות מתרוממות בהשתאות והרבה שפתיים מתעקמות באי נוחות, אבל יש כאן בול במטרה. לא תמיד צריך רצינות ואמנות, יש גם רגעים קטנים או גדולים של שחרור, שחררו…

 

 

 

 

 

.

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: