קליפים חדשים

גל קופר – בזמן שהשמש נעלמה

גל קופר משיקה שיר נוסף בדרכה לאלבום בכורה - "בזמן שהשמש נעלמה", האזינו

אחרי שהשיקה את שירה הראשון – "שתיקה אחרת", ממשיכה הזמרת והיוצרת גל קופר בדרך לאלבום הבכורה שלה ומשיקה עתה את השיר "בזמן שהשמש נעלמה" אותו כתבה והלחינה בהפקתו המוזיקלית של דמיאן סמוויל, אותו פגשה באקראי באחד הערבים בבר פריזאי עת שהתה שם כחצי שנה במסגרת משלחת חילופי סטודנטים, המפגש יצר קליק והוביל להקלטת השיר ואחרים.

כך גל עם יציאת השיר – "מזמינה אתכם לשמוע את השיר החדש שלי "בזמן שהשמש נעלמה". השיר הזה הוקלט בתקופה מטורפת שגרתי בפריז, הייתי מסתובבת ברחובות, בעיר כל כך יפה ועוברת בין מציאות לדמיון, זו הייתה תקופה מפוצצת בהשראה ומלאה בימים ולילות של הקלטות באולפן. ״חיברתי כמה סיפורים לא נכונים כל כך, בתוך הראש שלי הכל אפשרי בזמן שהשמש נעלמה״ תודה לכל המוזיקאים הכי מוכשרים בעולם שיצרו איתי את השיר הזה"

על הקליפ אחראי בן עשב

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: