פס קול שבועי

אושיק לוי במחנה הלהקות

אלבומיו של הזמר אושיק לוי עלו לשירותי הסטרימינג, הזדמנות להאזין ואף לרכוש.

הזמר והשחקן אושיק לוי, הנחשב כאחד ממעצבי הפסקול המוזיקלי הישראלי, חתום על אין ספור קלאסיקות נצחיות. הקריירה המוזיקלית של אושיק מתחילה כבר בשנות השישים במסגרת "רביעיית הטיילת" ולאחר מכן עם "שלישיית התאומים". מאז אלבום הסולו הראשון "קצת שקט" שיצא בשנת 1971 ועד האלבום "קול וחומר" אשר יצא בשנת 2010 הקריירה של אושיק נפרשת על גבי יותר מ- 50 שנה.

כעת במסגרת פרויקט דיגיטלי עליו עבדו בקבוצת המוזיקה העצמאית – קמע עלו אלבומיו של אושיק לוי לשירותי הסטרימינג. היום הצטרף גם מחנה הלהקות לפלטפורמות בהן מצויים אלבומיו של אושיק וזו הזדמנות מצויינת למתעניינים הן להאזין בסטרימינג און ליין והן לבצע רכישה לאלבומים הדיגיטליים ולהורידם באיכות גבוהה ואחרי דיגיטיזציה חדשה.

לכבוד החגיגה המוזיקלית הזו שיבצנו את אלבום האוסף הגדול על שני חלקיו, האזנה נעימה.

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: