קליפים חדשים

ערן צור ועופר מאירי – אדם וחוה

שיר חדש במסגרת הפרויקט המשותף של ערן צור ועופר מאירי - אדם וחוה, צפו

שיתוף הפעולה המוזיקלי הראשון בין המוזיקאי היוצר ערן צור והמוזיקאי והמפיק המוזיקלי עופר מאירי החל עת עבדו השניים לפני חמש שנים על אלבומו האחרון של ערן צור – "המסלול המואר", לאור ההצלחה האמנותית ממשיכים השניים בדרך משותפת עם פרויקט חדש אשר יכלול חמישה שירים שמילותיהם נכתבו בידי ערן צור והולחנו בידי עופר מאירי שגם הפיקם מוזיקלית, שני היוצרים מצליחים להמשיך בטוויית הקו המוזיקלי המשותף.

מתוך הפרויקט הנוכחי שוחררו במהלך השנה החולפת מספר שירים, הסנונית הראשונה היה שיר שהוקדש לאשתו המנוחה של ערן, אביטל – "שוקולד געגועים", השיר השני היה "איילת אהבים" המהווה מעין תצריף לדי.אנ.אי המוזיקלי הנרטיבי של ערן, השיר האחרון היה – "הסיפור" אשר נגע בתופעת הפייק ניוז. כעת יוצא לאור השיר הרביעי מתוך הפרויקט – "אדם וחוה", זו הזדמנות נוספת להתענג תרבותית ומוזיקלית מהחיבור המצויין שנרקם בין שני היוצרים המביאים כל אחד את תובנותיו האישיות לעולם המוזיקה ויוצרים יחדיו שילוב עמוק, חד ויחד עם זאת מאוד עכשווי.

כך ערן צור עם יציאת השיר החדש – " שיר שמנסה ללכוד במילים את הרגע שבו קווי המתאר נמוגים ועל ידי מעשה אהבה זכר ונקבה הופכים להיות אחד אינסופי. מאחוריהם משתרע הים, לפניהם העיר. ורודים וכתומים שמי השחר. והם צועדים יחד – ׳אדם וחוה׳.."

על הקליפ אחראי מיכאל איל פלד.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: