קליפים חדשים

ערן צור ועופר מאירי – איילת אהבים

איילת אהבים הוא שיר נוסף מהפרויקט במשותף של ערן ועופר

אחרי שהשניים שחררו את השיר "שוקולד געגועים" הם ממשיכים לרתק את ציבור המאזינים וכעת שיר חדש מתוך הפרויקט המשותף – "איילת אהבים". הפרוייקט החדש יכלול 5 שירים שערן צור כתב ושר, ומאירי הלחין והפיק מוסיקלית.

הפעם נוגע ערן בטקסטים המאוד מזוהים עם היצירות שהוא מבצע מבחינת אפיון הטקסטים והנרטיבים המשולבים בהם. גם כאן אנחנו חווים את מגע הארוטיקה שערן  מניח לפנינו עם תסריטים חושניים מחד וחזיונות שרעפים מאידך. את התצריף שלהם משלבים ערן הכותב והמבצע עם ההלחנה, ההפקה והביט המרקיד של עופר כאשר את זמן הפזמון הם מעניקים לזמרת נעמי דהן, אשר עלתה מצרפת לפני שבע שנים וכיום היא חלק בלתי נפרד מתוך היצירה והפרויקט המשותף, העודן והקול הנשי בתוך משולש היצירה.

את הקליפ יצרו ליאור שדה ודימה גפנוביץ. מופע הבכורה ייתקיים בתאריך 3.4.2020 ליל שישי במועדון זאפה תל אביב, פתיחת דלתות: 20:00,  תחילת המופע: 22:00 . כרטיסים http://bit.ly/ERAN-OFER-3-4

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: