חדשות בינלאומיותחדשות הסצנהמוזיקה בצל מגיפת הקורונה
כולל וידאו

דחייה נוספת להופעותיו של מארק מרטל

מופעי המחווה לסולן להקת קווין בפי מארק מרטל נדחים פעם נוספת ליוני 2021, כל הפרטים.

אחרי שנדחו לחודש הנוכחי, נדחות צמד ההופעות של מארק מרטל פעם נוספת לתאריכים 19+20 יוני 2021. זו לשון ההודעה שיצאה הלילה ממשרדי חברת ההפקות פרוגסטייג' בעניין צמד ההופעות המתוכננות של מרק מרטל בהאנגר 11 וברדינג 3:

"הדחייה האחרונה.

אנחנו יודעים, זה מה שאמרנו גם לגבי התאריך הנוכחי של ההופעה של מארק מרטל ומופע המחווה ל Queen שהיה אמור להערך בסוף החודש. אבל הפעם העובדות הן בשטח.

ההופעות בישראל חזרו, מופעים מתקיימים בכפוף לכניסה של מחוסנים ומציגי בדיקות קורונה שליליות, ואולמות ההופעות חוזרים לחיים.

לצערנו, את ההופעות הפעם לא יכלנו לקיים בגלל 2 סיבות:

ההאנגר 11 נכנס לשיפוצים שהתארכו מעבר למתוכנן, ויסתיימו רק באפריל,

ומרטל והצוות שלו בעצמם בסגרים בארה"ב, וממתינים להתחסן כדי לחזור להופיע.

אנחנו מצידנו קיבלנו אישור ממשרד התרבות והבריאות שמאפשר לאמנים מחו"ל להגיע לארץ גם עם בדיקות קורונה שליליות ולא ידרשו לבידוד, אך במקביל מבצע החיסונים בארה"ב נמצא בשיאו, עם למעלה ממאה מיליון מחוסנים, והבטחה של נשיא ארה"ב ביידן לחסן כל אמריקאי שירצה בכך עד סוף חודש מאי.

בכפוף לכל זה – נראה כי סוף סוף נוכל לחזור ולראות אמני רוק מחו"ל בהופעה בישראל, אחרי שנה אומללה לגמרי גם לאמנים וגם לחברות ההפקה. אחרי שנה של אפס הכנסות, ונסיונות נואשים להמשיך לצוף ולא לשקוע, נראה כי נוכל סוף סוף להביא שוב מוזיקה טובה בישראל.

עוד 3 חודשים – וההמתנה סוף סוף תסתיים וכולנו נוכל לשיר עם האדם שהוא הכי קרוב שנגיע אי פעם ללראות שוב את פרדי מרקורי בהופעה חיה בשר ודם.

כמובן שכל הכרטיסים שנרכשו לתאריכים המקוריים, והמקומות המסומנים – תקפים לתאריכים החדשים."

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: