חדשות בינלאומיותחדשות הסצנה
כולל וידאו

להקת שלווה ומוזיקאים מהאמירויות – גשר על מים סוערים

להקת שלווה, התזמורת הסמפונית ירושלים ומוזיקאים מהאמירויות - "גשר על מים סוערים" של היוצרים סיימון וגרפונקל בעברית, ערבית ואנגלית.

ביצוע חד פעמי של חברי להקת שלווה יחד עם מוזיקאים מהאמיריות – טארק אל מנהלי וארקם, בשיתוף נגני התזמורת הסמפונית של ירושלים בביצוע גרסה מיוחדת בשלוש שפות – עברית, ערבית ואנגלית לשירם הקנוני של צמד היוצרים האמריקאי פול סיימון וארט גרפונקל – "גשר על מים סוערים". התיעוד שנעשה בידי אופיר ליבוביץ עבור אירוע הגאלה השנתי של ידידי שלוה בארה"ב בסימן בניית גשרים אל העתיד ולציון חגיגות 31 שנות פעילות הארגון.

אורח הכבוד בגאלה היה יוסף אל אוטאיבה, שגריר איחוד האמירויות בארה"ב, מאדריכלי הסכמי אברהם, שמקדם יחד עם ארגון שלוה וגורמי הממשל באמירויות ובחריין תכניות חדשניות לסייע לילדים עם מוגבלויות באמירויות על בסיס המודל והידע המקצועי של שלוה.

 

ובהזדמנות זו ראוי להזכיר כי ההזדמנות האחרונה שהייתה לקהל בישראל לחוות ביצוע חי של אחד מיוצריו של השיר האלמותי הייתה בקיץ 2015 כאשר ארט גרפונקל הופיע באצטדיון בלומפילד ביפו, הנה הביצוע כפי שתועד על ידינו בסמארטפון מתוך מסכי הענק באצטדיון… מזכרת.

 

להקת שלוה תופיע בתאריך 30 במרץ במועדון זאפה חיפה, ולמחרת 31 במרץ במועדון זאפה ירושלים, כרטיסים להופעות ניתן לרכוש כאן.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: